"iPhone 15" taps labiau panašus į "androidą"

Paaiškėjo nauja informacija apie "iPhone 14" įpėdinį: "iPhone 15" taps labiau panašus į "androidą"

Praėjus kiek mažiau nei dviem savaitėms po "iPhone 14" pasirodymo, internete jau sklando gandai apie jo įpėdinį. Žadamos išskirtinės funkcijos ir naujas požiūris į pavadinimus.

Žinomas analitikas ir "Bloomberg" redaktorius Markas Gurmanas teigė, kad vietoj "iPhone 15 Pro Max" kitais metais "Apple" pristatys "iPhone 15 Ultra".

Pagaliau vietoj patentuotos "Lightning" jungties bus įdiegta USB-C jungtis.

Tikimasi, kad dėl USB-C jungties pagerės įkrovimo ir duomenų perdavimo sparta, o kiti "iPhone 15" modeliai, kaip manoma, ir toliau naudos pasenusią "Lightning" jungtį.

Įdomu, kaip "Apple" įveiks šį momentą, nes ES patvirtino bendrą įkrovimo standartą visiems įtaisams nuo 2024 m., o "Apple" bendrovė negali nepaisyti naujų taisyklių.

Bėgant metams "Apple" išmaniųjų telefonų "iPhone" pavadinimai nebuvo keičiami labai dažnai.

Anksčiau, kai kas dvejus metus buvo atliekami svarbūs pakeitimai, tarpiniai modeliai buvo žymimi "S", o išleidus "iPhone 6", padidintos versijos buvo pristatytos su priesaga "Plus".

2019 m. "Apple" paįvairino savo išmaniųjų telefonų liniją, pristatydama bazinius modelius ir brangesnius "Pro" ir "Pro Max".

Dabar, naudodama priešdėlį "Ultra", bendrovė nori dar labiau pabrėžti aukščiausios klasės "iPhone" asortimento "premium" pobūdį, kaip paprastai daro "Android" gamintojai.

"iPhone 15": kas dar žinoma

Kitas analitikas Rossas Youngas neseniai teigė, kad naujoji interaktyvioji išpjova, atsiradusi "iPhone 14 Pro", bus naudojama visuose "iPhone 15" modeliuose.

Nepaisant to, kad iš pažangiųjų "Pro" ir "Pro Max 14" pasiskolinta pagrindinė "funkcija", baziniai "iPhone 15" modeliai vėl neturės 120 Hz ekranų.

Dėl šios priežasties naujoji "Always-On Display" funkcija ir toliau bus naudojama tik "Pro" modeliuose.

Be to, dar prieš paskelbiant "iPhone 14", informatoriai rašė, kad "iPhone 15" gaus periskopo kamerą.

Tačiau tikėtina, kad tai bus ir aukščiausios klasės "iPhone" funkcija.

it

Jei patiko straipsnis, nepamirškite pasidalinti su draugais Facebook!

Taip pat skaitykite:

Skaitomiausi portalai

Sidebar placeholder