Palangoje kokteilių barą atidarantis Egidijus Dragūnas – apie nerimą ir lūkesčius: puikiai matau, ko trūksta Lietuvai (2)

Egidijus Dragūnas neria gilyn į restoranų verslo vandenis. Atlikėjas kartu su partneriais Palangoje atidaro dar vieną „Sel lounge“. Panašaus pavadinimo „Sel Love Lounge“ spalį pradėjo veikti ir sostinėje. Prieš tai toje pačioje Vilniaus vietoje duris atvėrė ir populiarumo sulaukęs „Ketch Up“.

Kadangi naujasis kokteilių baras atsidarys ryškiausioje miesto vietoje – greta Palangos tilto, Selas neslepia nerimo dėl neretai čia įvykstančių nusižengimų, chuliganiško elgesio atvejų. Būtent todėl vakarais duris atversiančią pasilinksminimo vietą saugos apsaugos darbuotojai. Tačiau atvirkščiai nei Vilniuje, įėjimas nebus ribojamas tik tam tikram ratui klientų išduodant įėjimo korteles.

„Vilniuje ir Palangoje dirbu su skirtingais partneriais. Neslėpsiu, pastaroji idėja dėl tam tikros Palangos publikos dalies yra kiek gąsdinanti. Atvirai apie tai kalbu, nes saugumas mums labai svarbus. Mes siekiame, kad ta, kad ir nedidukė vieta būtų jauki, saugi ir kultūringa. Kadangi pirmasis atidarytas „Sel lounge“ yra skirtas sostinės publikai, nerimaujame dėl savo vardo Palangoje. Tad užbėgant įvykiams už akių, noriu įspėti, kad ten yra laukiami kultūringi žmonės, kurie norės pailsėti tikrąja to žodžio prasme“, – „Delfi“ sakė Selas.

Ne tik į vidų, bet ir į lauko terasą pakviesiantis atlikėjas savo klientams žada kokybišką aptarnavimą. Kokteilių baru naują vietą vadinantis E. Dragūnas užsiminė ne tik apie galimybę užsisakyti įvairių gėrimų, bet ir kaljanų zoną. Ne tik akcininkas, bet ir reklaminis restorano veidas E. Dragūnas sako, kad vien jau dėl šios priežasties stengiasi bendradarbiauti tik su savo sričių specialistais.

„Aš pats virtuvėje nestoviu, tad kol kas negaliu pasakyti, ar siūlysime ne tik gėrimus, bet ir užkandžius. Kadangi laiko iki atidarymo dar liko, dėl šio klausimo vyksta pokalbiai. Norime padaryti gerą, pavyzdingą vietą ir sieksime, kad ji gyvuotų ne vienerius metus“, – kalbėjo pašnekovas.

„Sel Lounge“ duris Palangoje planuojama atidaryti pirmąją vasaros dieną – birželio 1-ąją.

Vos paskelbęs šią naujieną socialiniame tinkle, E. Dragūnas sulaukė vieno iš fanų klausimo, ar žada šio vardo vietą atidaryti ir Kaune. „Delfi“ paklaustas, ar žada plėsti restoranų tinklą ir kituose miestuose, Selas daug neatviravo, tačiau užsiminė planų turintis nemažai.

„Pastaruosius metus laikausi nuostatos, kad kalbėti reikia tada, kai padarai. Planuose tai jau yra. Na, o kalbant apie planus, kitą savaitę žadame pranešti apie savo mados linijos pristatymą. Ilgai ties tuo dirbome, įvairiais būdais testavome medžiagas, modelius. Plačiau papasakosime už savaitės“, – užsiminė atlikėjas.

Atostogoms prabangias pasaulio kryptis besirenkantis, neseniai Dubajuje viešėjęs E. Dragūnas, paklaustas, ar pats renkasi poilsį Palangoje, prisipažino lankomiausioje šio kurorto vietoje nebuvęs jau dvidešimtmetį.

„Man sunkiau būti Palangoje. Pastarąjį kartą, kai su sūnumi išėjau į Basanavičiaus gatvę, mūsų pasivaikščiojimas virto kone koncertu. Daug žmonių prieina, nori nusifotografuoti, pabendrauti. Tad aš daug komfortabiliau jaučiuosi ten, kur manęs nepažįsta. Vis tiktai poilsiui skirtą laiką norisi praleisti beiilsint. Prie Palangos tilto aš nebuvau jau gal dvidešimt metų“, – prisipažino E. Dragūnas.

Pirmąjį „Sel Love Lounge“ Vilniuje Selas su partneriais atidarė prieš pat antrąjį karantiną. Nepaisant kokurentus užklupusių sunkumų, šis baras vis dar gyvuoja ir plės veiklą pajūryje.

„Vilniaus ir Palangos barus skiria skirtingi konceptai. Vilniuje – gana privatu, uždara ir įeinama su kortelėmis. Na, o Palangoje bus įeinama per apsaugą. Nenorime skirstyti publikos, tačiau visi supranta, kad tokiose vietose norisi jaustis saugiai, sulaukti gero aptarnavimo ir privatumo. Mums kokybė yra numeris vienas.

Kai tik Lietuvoje atsidarė pirmasis „Ketch Up“, kuris, beje, yra ir Dubajuje, ir Maskvoje, buvo įvairių kalbų. Jis buvo lyginamas su kitais, pavyzdžiui, Manto Katlerio ar kažkokių atlikėjų projektais. Su tokiais, kurie, buvo aišku, užsidarys. Nuo pačių pradžių visiems sakiau, kad, kaip klientas, aš esu didelis profesionalas. Teko lankytis ir Niujorko, ir Tokijaus, ir Dubajaus, ir Meksikos, ir Londono, ir Maskvos geriausiuose klubuose, restoranuose. Gal aš ir nenusimanau daug apie maisto gamybą, tačiau, kaip žmogus, ieškantis kokybiškos aplinkos, žinau, ko noriu.

Aš matau, ko trūksta Lietuvoje. Čia padavėjo profesija suprantama kaip sezoninis darbas. Bet aš tai suprantu kitaip. Pavyzdžiui, Maskvos metropolitene kartą paprašiau dešrelių su degtine. Nors restoranas to meniu nesiūlė, netrukus sulaukiau tai, ko pageidavau. Vasara, kai atsidarė „Ketch Up“, buvo tikrai gera, nes iš pradžių žmonės užsukdavo iš smalsumo, pažiūrėti, kas tai yra, o, sulaukę kokybiško maisto ir aptarnavimo, ėmė sugrįžinėti. Restoranas klęsti. Tiesiog norisi palinkėti sėkmės komandai ir perduoti žmonėms, kad jie yra laukiami. Tikimės gražios ir kultūringos publikos“, – kalbėjo E. Dragūnas.

zasytis
ukip, 2021-05-13 03:21
Zino jis ko lietuvai reikia, gal daugiau okso?
mulkis sitas, 2021-05-12 18:21
Sidebar placeholder