Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Vilnius
Vilnius,

Pasidarykite kelius už savo šaibas ir veškite ka norite

Vilniui sms
Vilniui sms,

Pasidarykite kelius už savo šaibas ir veškite ka norite

> savivaldybė labai
> savivaldybė labai ,

gerai daro, nes RŪPINASI KLAIPĖDA už kurią yra atsakingi. Tegul daro valstybė pietinį aplinkkelį, kuris seniai pažadėtas ir užmirštas. Kodėl klaipėdiečiai turi gyventi/ važinėti blogomis miesto gatvėmis, nors iš MIESTO ( !!!) biudžeto jas remontuoja ? Mes kas ? Antrarūšiai ? Neverti gyventi mieste kuriame mus miestiečius gerbia ir rūpinasi ? Aš dabar jaučiu, kad manimi klaipėdiečiu mano rinkta miesto valdžia rūpinasi ir man patinka.

Savivaldybė
Savivaldybė,

labai blogai daro, kad pykstasi su centrine valdžia tai rodo prastą kompetencija

Didžiuojuosi, nes balsavau už Jus ir komandą, nes
Didžiuojuosi, nes balsavau už Jus ir komandą, nes ,

pagaliau Klaipėda turi tuos miesto valdančiuosius, kuriems rūpi Klaipėda ir klaipėdiečiai.

PAGARBA !!! Aš esu klaipėdietis ir PRITARIU !!!
PAGARBA !!! Aš esu klaipėdietis ir PRITARIU !!! ,

Kamarausko teigimu, savivaldybė taip pat nori priminti centrinei valdžiai ir Klaipėdos uostui, kad tokių krovinių pervežimas - ne tik miesto reikalas.

„Ne pirmą kartą važiuoja, jau daug kartų buvo kalbėta apie pietinį aplinkkelį ar kelių stiprinimą. Iš uosto reakcijos - jokios, iš Susisiekimo ministerijos - jokios. Nėra jokios sistemos, miesto niekas negirdi.

Tegul skiria finansavimą, tinkamai paruošia kelius

Neptūnas
Neptūnas ,

Keliai mieste ir priemiestyje prastos būklės, taps dar blogesnės.

xe
xe,

susimoka jie už tą kelią, susimoka už leidimą transportuoti. Bet pinigai nukeliauja pašalpoms visokioms mokėti, o ne nukreipiami į kelių remontą.

Klaipedietis
Klaipedietis,

Taip ir sumala musu miesto kelius . Gal reiketu ivesti mokescius tokioms transportavimo paslaugoms .?! Ir konkretu…Isvezus tokius krovinius butu uz ka remontuoti ar atnaujinti sugadinta kelia.

ir vėl
ir vėl,

o kas uz sugadinta kelia mokės?

Valdui
Valdui,

Valdai, jeigu gali nerašyti tai ir nerašyk, nes žodžių daug , o įnformacijos nulis

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.