Pirkėjams vilioti sukūrė dirbtinį mišką

Smulkiajam verslui pandemijos metu išgyvenant sunkius laikus, o mažmeninei prekybai sparčiai keliantis į internetinę erdvę „Aika dovanos“ į savo parduotuvę Klaipėdoje vilioja galimybe gėlių pasirinkti stilizuotame miške.

„Leidus atverti duris vienai iš mūsų parduotuvių Klaipėdoje, nusprendėme, kad laikas pavasarį įsileisti ir į vitrinas“, - sako bendrovės „Aika dovanos“ direktorė Jolita Girijotienė.

Anot jos, Klaipėdoje įsikūrusioje parduotuvėje „Aika dovanos“ vitrinos pasipuošė pasakų mišku, kurio pievą puošia spalvingi gėlių laukai.

Vitriną kūrė floristas ir gėlių kolekcininkas Andrius Plindinas. Anot jo, buvo malonu kurti, kai fantazijai leidžiama plėstis į visas puse. Tai jau antras jo projektas su „Aika dovanomis“. Prieš tai buvo dirbta Šiauliuose.

Paroda-pardavimas

„Mintis buvo sukurti dirbtinių gėlių asortimento ekspoziciją - parodą-pardavimą. Pirkėjai gali “pasiskinti„ gėlių tiesiai iš pievos ir jas nusipirkti“, - sako A. Plindinas. Anot jo, projektą įgyvendinti užtruko apie tris dienas.

Šiuo projektu verslininkai siekia, kad žmonės bent trumpam pamirštų apie pasaulyje susiklosčiusią situaciją, o apsipirkimas taptų šiek tiek įdomesnis nei užsakymo pildymas kompiuterio ekrane ir laukimas, kol kurjeris pristatys prie durų tai, ką išsirinkote internetinėje parduotuvėje.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder