Po rekonstrukcijos Klaipėdoje atidarytas prekybos centras „HELIOS Galerija“

(1)

Klaipėdiečiams ir miesto svečiams pažįstamoje Taikos prospekto atkarpoje - prieš prekybos centrą „Akropolis“ ir restoraną „McDonald‘s“ pokyčiai - duris atvėrė nauja namų stiliaus galerija, kuri padės lankytojams realizuoti interjero idėjas. Naujakurių traukos centru siekianti tapti vieta duris atvėrė vasario 2 dieną.

„Atsisveikinę su „Elektromarkt“ - ilgamečiu pastato nuomininku, turėjome net kelias vizijas kaip pastatas turėtų pasikeisti. Prie įmonės viduje išdiskutuotų idėjų intensyviai dirbome ir jas gryninome – kalbėjomės su išorės partneriais, potencialiais Nuomininkais, klausėme ir klausėmės. Rezultatas - „HELIOS Galerija“, kurios sėkme neabejojame, nes jos konceptą padiktavo patys klaipėdiečiai ir uostamiesčio rinka.”, - sakė bendrovės komercijos vadovas Nerijus Pudžiuvelis.

„Projektavimo ir statybos darbai, apėmę pokyčius 5300 kv.m. plotą, startavo pandemijos metu bei vyko statybinių medžiagų brangimo periodu, bet komanda efektyviai susitvarkė su iššūkiais. Lygiagrečiai akecentuotai kalbėjomės su Nuomininkais, kurie patikėtų mūsų projektu. Akivaizdu, kad ateitį planuojančių nuomininkų planų nesujaukė net neapibrėžtumas ir dinamiškai besikeičianti verslo aplinka, o kuomet yra sutarimas dėl bendros vizijos, lieka tik derybos ir formalumai.”, - teigė pašnekovas.

„Mūsų artimiausia kaiminystė apsupta įvairių stilių ir kainų lygių baldų salonų. Pasinaudodami tuo sukūrėme papildomą vertę – pirmajame aukšte lankytojui siūlome rinktis namų apdailos medžiagiškumą įsikūrusiuose salonuose, o antrajame - prie jų derinti skirtingų stilių baldus ir interjero detales - nuo japoniško minimalizmo, skandinaviško jaukumo, klasikinio ar provanso stilių katalogų.”, - sakė N.Pudžiuvelis.

„HELIOS Galerija” įsikūrę traškios vištienos restoranas „Crisperia“, apdailos salonai pirmajame aukšte – „Linea“, „Top color“, „Plytelių centras“, „1000 Grindų“, „Tapetas.lt“. Baldų ir interjero detalių salonai – „Vilsofa“, „Lauksva“, „Dekoma“, „Baldų pasaulis“, „hister.lt“ bei miegamojo sprednimai - „Lovos ir čiūžiniai“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder