„SBA Urban“ generalinis direktorius – Giedrius Muliuolis

Prie SBA grupės nekilnojamojo turto bendrovės „SBA Urban“ vairo stoja iki šiol jos komercijos padaliniui vadovavęs Giedrius Muliuolis. Jo vadovaujama komanda įgyvendins šiemet patvirtintą „SBA Urban“ strategiją, kurios vienas iš esminių aspektų – išskirtinių koncepcijų NT projektų plėtra tarptautiniu mastu. 

„Prieš porą metų prie „SBA Urban“ komandos prisijungęs Giedrius savo kompetencijos ir energijos dėka įrodė gebantis pasiekti puikių rezultatų: pandemijos įkarštyje rasti solidūs klientai ir visiškai išnuomoti didžiausi nauji mūsų verslo centrai Vilniuje ir Kaune, užmegztos naujos strateginės partnerystės, suburta motyvuota ir ambicinga komanda.

Tai puikus vidinės karjeros pavyzdys ir neabejoju, kad paskirtojo generalinio direktoriaus lyderystė ir profesionali komanda sėkmingai įgyvendins ilgalaikę strategiją, kurios vienas esminių bruožų – tarptautinė plėtra“, – sako „SBA Urban“ valdybos pirmininkas Lionginas Šepetys.

G. Muliuolis „SBA Urban“ generalinio direktoriaus pareigose pakeis G. Audicką, kuris padėjęs detalizuoti naujosios strategijos įgyvendinimo kryptis, nusprendė profesinę veiklą tęsti kitoje verslo srityje. G. Muliuolis prie „SBA Urban“ kaip komercijos direktorius prisijungė 2019-aisiais, iki tol jis daugiau nei dešimtmetį dirbo SEB banke ir buvo atsakingas bendradarbiavimą su didžiausiais šio banko nekilnojamojo turto sektoriaus klientais.

„Laukia labai intensyvus, bet dar labiau įkvepiantis laikotarpis. Su komanda įgyvendinsime didelius ir konceptualiai unikalius projektus Lietuvoje bei už jos ribų, tęsime įdirbį su esamais ir potencialiais klientais, ieškosime naujų plėtros krypčių.

Bet ypač svarbu, kad ir toliau būsime kitoks plėtotojas. Išliksime ištikimi savo principams – architektūrinė estetika, darna su aplinka ir tvarumas, nepaisant ar plėtojame biurus, ar gyvenamuosius, ar logistikos objektus. Kuriama aplinka turi skatinti pasididžiavimą ir džiuginti ne tik dabartinę, bet ir ateities kartas“, – sako „SBA Urban“ generalinis direktorius G. Muliuolis.

Pagal šiemet pradėtą įgyvendinti plėtros strategiją „SBA Urban“ planuoja per ateinančius 5 m. investuoti 400 mln. eurų į naujai vystomus projektus – aukštųjų technologijų miestelius (angl. campus), el. prekybos centrus (angl. HUB), vėjo miestelius, tvarius bei inovatyvius verslo centrus.

Rygoje įsigytame perspektyviame 7,3 ha sklype tarp miesto centro ir oro uosto “SBA Urban” vystys unikalios koncepcijos aukštųjų technologijų miestelį, kurio projektas baigiamas kurti su pasaulinio garso architektų komanda. Planuojama, kad čia įsikurs aukštųjų technologijų įmonės, mokslo laboratorijos ir tai bus įtrauki darbo ir gyvenamųjų erdvių ekosistema.

Prieš mėnesį bendrovė Rygoje ant Dauguvos upės kranto įsigijo ir kitą 3 ha sklypą, kuriame planuojama vystyti komercinės ar mišrios paskirties projektą.

 „SBA Urban“ planuoja vystyti išskirtinės koncepcijos elektroninės prekybos ir logistikos miestelį  prie pat Kauno, Biruliškėse, logistiškai patrauklioje vietoje prie judriausio šalyje kelio Vilnius-Klaipėda. Jis iškils prieš mėnesį įsigytame 12,5 ha sklype. 

SBA grupės nekilnojamojo turto sektoriui priklausanti „SBA Urban“ Vilniuje valdo verslo slėnį „Green Hall“. Kaune, šalia SBA atnaujintos Vienybės aikštės, ji išplėtojo verslo centrą BLC. „SBA Urban” taip pat išvystė „Capitalica Asset Management“ priklausantį verslo centrą „Kauno dokas“.

Taip pat industrinius pastatus – logistikos centrą „Innovo logistika“ ir baldų ruošinių gamyklą „Laminn“ SBA industrinių inovacijų slėnyje šalia Klaipėdos, vėliau šiuos pastatus pardavė Estijos fondui „Eften“. Šiuo metu SBA Urban kartu su kita SBA NT sektoriaus įmone „Notus Developers“ plėtoja gyvenamųjų namų kvartalą Nemunaičiai ant Nemuno kranto Kaune.

„Notus  Developers“ SBA grupės užsakymu taip pat stato gamybinį kompleksą „Inno Line“ prie Klaipėdos įsikūrusiame SBA Industrinių inovacijų slėnyje.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder