Scenų nuoma renginiams

Tikriausiai sunku būtų įsivaizduoti renginį be specialiai šiai progai sumontuotos scenos. Tai – svarbiausias kiekvienos šventės atributas. Įmonė OWEXX siūlo pasinaudoti teikiamomis įvairiausių dydžių scenų nuomos paslaugomis.

Scena yra svarbiausia renginio, kuriame vyksta įvairūs pasirodymai, dalis. Tai pakyla, pagaminta iš aliuminio, kitų metalų konstrukcijų arba impregnuotos medienos. Ant scenų vykstantys renginiai ir koncertai yra gerai matomi auditorijai, nes pasirodymai vyksta aukščiau žemės lygio – tokiu būdu galinės žiūrovų eilės turi galimybę matyti, kas vyksta ant scenos. Taip pat scenos konstrukcijos leidžia tinkamai sumontuoti apšvietimo bei garso įrangą, nuo kurių didele dalimi priklauso ir renginio kokybė.

 

Vidaus patalpose esančios scenos yra šiek tiek pakilusios virš žiūrovų, sėdimos vietos sustatytos lankeliu aplink sceną, o galinės eilės paprastai būna šiek tiek pakeltos, kad būtų matomos visų žiūrovų. Lauko scenos naudojamos įvairioms šventėms: nuo didelių festivalių, koncertų iki miesto, verslo, asmeninių švenčių. Lauko scena dažniausiai konstruojama iš aliuminio konstrukcijų, kurios leidžia laisvai modifikuoti sceną ir ją transportuoti į numatomą renginio vietą.

Kompanija OWEXX teikia įvairiems renginiams scenų nuomos ir montavimo paslaugas, gali pasiūlyti vienšlaites ir dvišlaites scenas, kurios tiks tiek atvirose erdvėse, tiek patalpose. Įmonės darbuotojai paruošia scenas koncertams, festivaliams, miesto šventėms ir kitiems renginiams, sumontuoja tinkamą apšvietimo ir garso įrangą, neslystančios dangos laiptus, atitvarus, operatorines ir kitas svarbias sėkmingo renginio įrangos dalis.

Įmonės nuomojamos scenos atitinka tarptautinius standartus, yra patikimos ir saugios. Specialių audinių pagalba, renginio vedėjams ir atlikėjams užtikrinamos palankios darbo sąlygos – apsauga nuo vėjo, lietaus bei saulės spindulių. Sklandžiam atlikėjų pasirodymui užtikrinti naudojamos iš profilinio rėmo surinktos grindys, kurios yra atsparios drėgmei, neslystančios, sujungtos kokybiškomis detalėmis, todėl yra lygios, stabilios ir patvarios.

Mobiliosios ir aliuminio konstrukcijų scenos nuomojamos įvairaus masto ir pobūdžio renginiams, koncertams bei šventėms. Profesionali komanda sumontuoja ir pasirūpina visa scenai reikalinga įranga, apšvietimo ir garso technika, operatorinėmis, apsauginėmis tvorelėmis, elektros generatoriais ir kt.

Kompanija OWEXX nuomoja ir pripučiamas scenas. Kaip ir aliuminio konstrukcijų scenas, jas galima naudoti lauko ir vidaus renginiams. Vienas didžiausių pripučiamų scenų privalumų – jos pastatymas trunka žymiai trumpiau nei standartinių scenų montavimas, o pati scena gali būti naudojama ir kaip palapinė.

Pripučiamos scenos pasižymi ir kitais privalumais.  Jos pripučiamos ir pastatomos per 5–10 minučių, yra santykinai lengvos ir užimančios mažiau vietos, lengvai transportuojamos, atsparios vėjui, saulei ir krituliams, tinkamos naudoti tiek lauke, tiek viduje, gali būti statomos tiesiai ant žemės ar pakylos ir t.t.

Įmonė OWEXX scenų nuomos paslaugas teikia visoje Lietuvoje, todėl pagrindinio šventės akcento atgabenimu į bet kurį šalies regioną pasirūpins už jus.

Daugiau informacijos apie scenų nuomą Lietuvoje rasite čia: https://www.owexx.com/renginiu-organizavimas/paslaugos/scenu-nuoma

https://www.owexx.com/lt

 


 

Sidebar placeholder