SEB banko paslaugos – elektriniame autobuse bet kurioje šalies vietoje

Naudotis kasdienės bankininkystės paslaugomis nuo šiol bus galima specialiame SEB banko elektriniame autobusiuke.

Toks bankas ant ratų lankysis mažesniuose šalies miestuose ir miesteliuose, o jų gyventojai ir ten veikiančios įmonės galės gyvai naudotis kasdienės bankininkystės paslaugomis patogioje vietoje ir patogiu būdu.

Šią savaitę iki penktadienio SEB banko autobusiukas lankosi Plungėje, Senamiesčio aikštėje.

„Prasidėjus COVID pandemijai, klientų skaičius banko skyriuose smarkiai sumenko, tačiau ir jai rimstant toliau stebime besikeičiančius gyventojų įpročius – besilankančių skyriuje klientų sumažėjo triskart, dauguma banko paslaugomis naudojasi savarankiškai – nuotoliniu būdu.

Šiuo metu neatvykus į skyrių galima naudotis iš esmės visomis banko paslaugomis – ir užsisakyti bei paštu gauti mokėjimo kortelę, ir sudaryti vartojimo ar būsto paskolos sutartį.

Esame įgyvendinę skaitmeninio dokumentų pasirašymo projektą, todėl dabar visus reikiamus dokumentus klientai gali pasirašyti skaitmeniniu būdu, o mūsų teikiamos nuotolinės konsultacijos padeda pasiekti klientą jo buvimo vietoje, jam nereikia apsilankyti skyriaus patalpose“, – vardija Eglė Dovbyšienė, SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė.

Anot jos, tuo atveju jei klientams, gyvenantiems miestuose, kuriuose nėra banko skyriaus, prireiktų gyvos konsultacijos, nuo šiol po Lietuvą važinės specialus SEB banko elektrinis autobusiukas – SEB turas –, kuriame gyventojai galės tapti banko klientais, sudaryti interneto banko sutartį, išmokti įsidiegti ar atnaujinti programėlę „Smart-ID“, gauti reikalingą informaciją apie banko paslaugas.

SEB bankas, teikdamas paslaugas tokiame mobiliame banko skyriuje, ir toliau daug dėmesio skirs klientų edukacijai: mokys, kaip savarankiškai naudotis banko paslaugomis, nuotolinėmis konsultacijomis ir skaitmeniniais kanalais

Užsukti į mobilų banko skyrių bus galima be išankstinės registracijos. Autobusiuko maršrutas bus skelbiamas banko interneto svetainėje www.seb.lt/sebturas. Taip pat informacija apie planuojamus apsilankymus bus skelbiama per vietos savivaldybes ar seniūnijas.

Elektrinis SEB banko autobusiukas yra dekoruotas žalio miško motyvais ir pažymėtas SEB banko logotipu. Jį Lietuvoje pagamino bendrovės „Elinta“ ir „Altas“. Regionus toks mobilus skyrius pasieks tvariai ir kartu populiarins keliones elektriniu transportu.

Šiuo metu SEB bankas visoje Lietuvoje turi 19 banko skyrių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder