Skaitmeniniai antrininkai ir išmaniųjų telefonų atsisakymas: "Nokia" vadovo požiūris į ateitį iki 2030 m.

Per ateinančius dešimt metų išmanusis telefonas, kokį jį žinome šiandien, nebebus dažniausiai naudojamas įtaisas ir praktiškai išnyks. Iki to laiko žmonija pradės aktyviai naudoti visiškai naujus prietaisus. Tokią prognozę Pasaulio ekonomikos forume Davose išsakė "Nokia" generalinis direktorius Pekka Lundmarkas.

Lundmarkas įsitikinęs, kad per ateinančius dešimt metų žmonija atsisakys išmaniųjų telefonų ir rinksis visiškai naujo tipo prietaisus.

Kalbame bent jau apie šiandien įprastą naudojimosi išmaniaisiais telefonais per sąsają stilių - juos pakeis nauji, kai kurie iš jų bus įmontuoti tiesiai į mūsų kūnus.

Jis nepatikslino, ką turi omenyje, tačiau kai kurios bendrovės, pavyzdžiui, E. Musko "Neuralink", aktyviai dirba prie neuročipų, kurie leis žmonėms dirbti su kompiuteriais ir telefonais "minčių jėga", gamybos. 

"Nokia" vadovas taip pat įsitikinęs, kad iki 2030 m. bus sukurta technologija, leidžianti sukurti skaitmeninius dvynius, kurie bus artimi meta-visatos idėjai.

Tačiau jis paaiškino, kad tam reikės kitokio kalibro skaičiavimo galios nei ta, kuria žmonija naudojasi dabar.

Kalbame apie šimtais ar net tūkstančiais kartų didesnį duomenų perdavimo greitį.

Lundmarkas taip pat prognozavo, kad 6G ryšio standartas atsiras arčiau 2030 m.

Jo prognozė iš esmės atitinka Taivano puslaidininkių aparatinės įrangos bendrovės lūkesčius.

Tikimasi, kad 6G užtikrins terabaitinį greitį ir kai kurias "žudikiškas programas", kurios suteiks galimybę naudotis holografiniu ir haptiniu ryšiu.

Tuo tarpu, kol visos civilizuotos šalys neatsilieka, Putino Rusija grįžta į SSRS laikus.  

Pagrindiniams technologijų gamintojams nusprendus sustabdyti telefonų tiekimą, šalyje vėl populiarėja telefonai - mygtukiniai telefonai su minimaliu funkcijų kiekiu.

Taip pat pranešta, kad "Apple" panaikino paskutinį būdą, kuriuo rusai gali mokėti už programėles ir prenumeratas "App Store". "Google Play" kovo mėn. sustabdė atsiskaitymą su Rusijos naudotojais.

Rusija pati gamins išmaniuosius telefonus ir kompiuterius, bet iš karto įspėja dėl "kokybės"

Šaltinis: unian.net

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder