Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
brainwashed
brainwashed,

ūbagams nuleido "problemą", kad turėtų ką veikti. dabar visi privalo piktintis.

Parkomatus lauk
Parkomatus lauk,

Oi tik pamanyk erzina pavėsinė, mane labiau erzina neniškio parkomatai ant kiekvieno kampo iki pat akropolio viskas apmokestinta ir joks ten ne senamiestis

,

Kodel rašote visu miestiečių vardu? Mums netrukdo..

Pasimti tiesiog
Pasimti tiesiog,

Ir isdauzyti islauzyti jai nesupranta

Vytautas Čepas
Vytautas Čepas,

Jau nebežinome prie ko prikibti. Kiekvieną dieną du kartus I. Kanto gatve praeinu pro (tiksliau po) ta pavėsine ir lieku gyvas ir sveikas, dar kartais nuo lietaus pasislepiu. Nėra tai problema, aišku ją reikia pašalinti, bet, kam taip isterikuoti... Viskas susitvarkys ir vėl patekės saulė!

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.