TOP KlaipėdaPaaiškėjo nauja Atgimimo aikštės rekonstrukcijos kaina (8) KlaipėdaMiesto centre praeiviams ant galvų krenta sėdmaišiai (papildyta) (6) Klaipėdos pulsasVandens autobusas Danėje plauks mažiausiai dar penkerius metus (11) Nauji SportasPortugalija sutriuškino Uzbekistaną, Kroatija iškovojo pirmąją pergalę, Anglijos rinktinė neįveikė Ganos gynybos ŽmonėsPatvirtinta skaudi žinia: Ukrainoje žuvo dingęs lietuvis karys savanoris KultūraJonų mažėja, Janinos prarado populiarumą Sodas ir daržasPranašauja meilę ir saugo nuo pavydo: koks krūmas turėtų augti prie kiekvienų namų HoroskopaiTaro kortų horoskopas birželio 24 dienai: Liūtams patariama nekovoti, Ožiaragiams – keisti požiūrį Smukę rezultatai „Treveną“ verčia spėlioti priežastis Rašyti komentarą Jūsų vardas Komentaras Apie teksto formatus Plain text HTML žymės neleidžiamos. Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai Web page addresses and email addresses turn into links automatically. Sutinku su taisyklėmis This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. Na visada žiūriu į kainą ir į nuolaidąNa visada žiūriu į kainą ir į nuolaidą, 2024-05-23 16:19 taip tai dažnai ten pildau savo automobilio baką. Nestė arba ši degalinė. , 2024-05-23 13:11 Kaina kokybė , jeigu nėra tai būk malonus kiek nori. BlaivusBlaivus, 2024-05-23 10:46 Buvau, nepatiko praktiskai viskas. Daugiau nevaziuoju. Verslas turejo daryti isvadas arba rinka sudelios pati... ArūnasArūnas, 2024-05-23 09:41 O koks verslo modelis? Nebent sėdėti rajono taryboj? Gal ne sėdi, bet pletkų būtadaug apie tai. ;) Kokių? Pasidaryk apklausą rajone ;) ArnasArnas, 2024-05-23 08:54 Tai kad baisios tuos jūsų degalinės, jokios tvarkos kaip ir pas patį vadovą Liet.Liet., 2024-05-23 08:34 Ten operatorių komanda buvo surinkta iš labai nemalonių žmonių, kad daugiau nenori ten važiuoti, buvau visai apie ta kolonėles pamiršęs VE primine Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Taip pat skaitykite AutoKodėl per karščius nereikėtų statyti automobilio po medžiais: ekspertų paaiškinimas TechnologijosJAV „atleido“ policijos robotą, nes jis neužfiksavo nė vieno pažeidimo. Kas žinoma apie šį projektą VerslasLietuvos vairuotojams – nemaloni žinia: degalai brango greičiau nei daugelyje ES šalių VerslasPalucko iš dalies valdomai „Garnis“ bankrotas: areštuotas turtas Technologijos„Mini LED“ ar „OLED“: ekspertų atsakymas, kuris televizorius geresnis ir ekonomiškai naudingesnis VerslasUoste perkrauta beveik 17 mln. tonų krovinių VerslasLietuva siunčia signalą Briuseliui: žuvininkystės ateitis gali priklausyti nuo naujų sprendimų VerslasBaltarusiškų trąšų tranzito klausimas vėl ant stalo: valdžia kalba apie ribas Nauji AutoKodėl per karščius nereikėtų statyti automobilio po medžiais: ekspertų paaiškinimas SportasPortugalija sutriuškino Uzbekistaną, Kroatija iškovojo pirmąją pergalę, Anglijos rinktinė neįveikė Ganos gynybos ŽmonėsPatvirtinta skaudi žinia: Ukrainoje žuvo dingęs lietuvis karys savanoris KultūraJonų mažėja, Janinos prarado populiarumą Sodas ir daržasPranašauja meilę ir saugo nuo pavydo: koks krūmas turėtų augti prie kiekvienų namų HoroskopaiTaro kortų horoskopas birželio 24 dienai: Liūtams patariama nekovoti, Ožiaragiams – keisti požiūrį LaisvalaikisKodėl ryškiai geltonas kiaušinio trynys ne visada reiškia, kad kiaušinis yra naminis Gyvenimas10 dalykų, dėl kurių vyresnės kartos yra teisios, bet mes jas dažnai nuvertiname LaisvalaikisBirželio 24-ąją vardo dieną švenčia Sodas ir daržasKaip prižiūrėti bijūnus nužydėjus: vešlaus krūmo paslaptys kitiems metams HoroskopaiAstrologijos kuspidė: visų „ribinių“ Zodiako ženklų ypatybės ir charakterio bruožai RenginiaiKlaipėdoje vyksta Joninės papildyta (3) Laisvalaikis5 dalykai, kurie keliautojams tapo svarbesni už papildomą drabužių komplektą (1) LaisvalaikisKą tavo pasirinktas šuo sako apie tavo bendravimo stilių? Load More
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
taip tai dažnai ten pildau savo automobilio baką. Nestė arba ši degalinė.
Kaina kokybė , jeigu nėra tai būk malonus kiek nori.
Buvau, nepatiko praktiskai viskas. Daugiau nevaziuoju. Verslas turejo daryti isvadas arba rinka sudelios pati...
O koks verslo modelis? Nebent sėdėti rajono taryboj? Gal ne sėdi, bet pletkų būtadaug apie tai. ;) Kokių? Pasidaryk apklausą rajone ;)
Tai kad baisios tuos jūsų degalinės, jokios tvarkos kaip ir pas patį vadovą
Ten operatorių komanda buvo surinkta iš labai nemalonių žmonių, kad daugiau nenori ten važiuoti, buvau visai apie ta kolonėles pamiršęs VE primine
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.