Dainius Kreivys

Susisiekimo ir energetikos ministrai dalyvaus neformalioje ES Taryboje Stokholme

Susisiekimo ministras Marius Skuodis bei energetikos ministras Dainius Kreivys pirmadienį ir antradienį dalyvaus Stokholme vykstančiame neformaliame Europos Sąjungos (ES) Transporto, telekomunikacijų ir energetikos tarybos posėdyje. 

M. Skuodis kartu su už transportą atsakingais Bendrijos ministrais diskutuos apie perėjimą prie klimatui neutralaus susisiekimo ir transporto priemonių išmetamos taršos mažinimo, dalinsis savo šalių patirtimi.

Tuo metu energetikos ministras D. Kreivio dienotvarkėje numatyta aptarti elektros rinkos reformą ir išteklių tiekimo saugumą, energetikos politiką užtikrinant regiono pramonės konkurencingumą, kartu siekiant spartesnio žaliojo transporto sektoriaus pokyčio.

Vizito Stokholme metu susisiekimo ministras taip pat susitiks su Švedijos infrastruktūros ministru Andreasu Carlsonu, su kuriuo aptars bendradarbiavimą jūrų transporto srityje, transeuropinio transporto tinklo (TEN-T) reglamento peržiūrą bei Švedijos pirmininkavimo ES Tarybai klausimus.

M. Skuodis taip pat apžiūrės Arlandos oro uosto nuotolinio skrydžių valdymo bokštą, lankysis Stokholmo jūrų uoste, kur susitiks su jo vadovybe.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder