Šventojoje - nauji traukos objektai: prie uostelio iškils svečių namai ir viešbutis

Jei investuotojų planai nepasikeis, Šventojoje, prie uostelio, turėtų iškilti dviejų pastatų kompleksas - poilsio namai ir viešbutis.

Viešai paskelbtuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, kad sklypuose Prieplaukos g. 2 ir 4 AB „Lietkabelis“ užsakymu projektuojami poilsio paskirties pastatai.

Dviejų aukštų su mansarda pastatus sudarys po du korpusus, kurie bus sujungti stikliniu holu, taip suformuojant kiemelius.

Prie miško planuojamas korpusas bus poilsio paskirties, prie sankryžos – viešbučių. 

Sklype Prieplaukos g. 2 poilsio korpuse kiekviename aukšte bus po 5 numerius, iš kurių 4 - šeimyniniai (po du kambarius) ir po 1 - vieno kambario. Iš viso bus 15 poilsio paskirties numerių.

Viešbučių korpuse projektuojama po 4 numerius kiekviename aukšte, iš jų po tris - 2 kambarių, po 1 - vieno kambario. Iš viso bus 12 viešbučio numerių. Pirmame aukšte kiekvienas numeris turės po privačią terasą, antrame ir mansardiniuose aukštuose suprojektuota po balkoną.

Sklype Prieplaukos g. 4 poilsio korpuse antrame ir mansardiniame aukštuose suprojektuota po 8 numerius, iš kurių 7 yra vieno kambario ir vienas dviejų kambarių, iš viso - 16. Antrame ir mansardiniuose aukštuose numatyta po 16 vieno kambario numerių ir po 1 dviejų kambarių numerį, iš viso - 34. Kiekvienas poilsio paskirties numeris turės po balkoną. 

Pirmame aukšte ir dalyje požeminio aukšto projektuojama SPA zona numeriuose apsistojusiems poilsiautojams. Pirmame aukšte projektuojamas restoranas, skirtas apsistojusiems svečiams bei miestiečiams, atvykstantiems tik į restoraną.

Taip pat numatyta įrengti požemines automobilių stovėjimo aikšteles.

“Numerių tūriai prastumti vienas kito atžvilgiu. Toks prastūmimas kuria uždaresnius jaukesnius balkonus, terasas. Atskirų elementų išraišką sustiprina ir elementų šlaitiniai stogai. Kuriamas smulkaus mastelio siluetas dera prie Šventajai būdingo sodybinio užstatymo, šlaitinių stogų siluetų”, - nurodoma UAB „arches” parengtuose projektiniuose pasiūlymuose.

Projektuojų sumanyta, kad pastatai įsilietų į gamtinę aplinką. Pastatų „ląstelių“ išorė bus iš žalsvai pilkos spalvos cinko skardos. Ant arčiau uosto projektuojamo korpuso stogo bus medinė terasa. 

Projektuotojai nurodo, kad Šventoji yra „žalias“ kurortas, tad medžių išsaugojimas yra svarbus uždavinys. Bus kertami tik du medžiai, vietoje kurių bus pasodinta naujų.

Tikimasi, kad šis projektas padės išjudėti viso uostelio projektui - sklypai yra prie svarbių Šventosios pėsčiųjų bei transporto gatvių bei formuoja pietrytinį priėjimą, patekimą į Šventosios uostą. 

“Projektuojamas pastatas formuoja gatvių sankryžą bei žymi “vartus” į uosto zoną. Dėl vystomos uosto infrastruktūros bei didelio Šventosios reakreacinio potencialo sklypas patrauklus poilsio paskirties funkcijai. Poilsio paskirties pastatas su sutvarkytomis viešosiomis erdvėmis darniai įsilies bei papildys bendrą uosto atgaivinimo koncepciją”, - viliasi projekto vystytojai.

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima Palangos miesto savivaldybės interneto svetainėje. Viešas projektų pristatymas vyks balandži 28 d. “Zoom” platformoje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder