Netinkamai informuotiems klientams „Swedbank“ atlygins galimus nuostolius

„Swedbank“ skolina 2,2 mln. eurų orlaivių inžinerijos bendrovei „J&C Aero”

„Swedbank“ suteikė 2,2 mln. eurų paskolą orlaivių interjero projektavimo bei gamybos bendrovei „J&C Aero“. Paskolos lėšas bendrovė ketina investuoti į naujų gamybos, sandėliavimo ir biuro patalpų, kurių bendras plotas sudarys 3536 kv. m., įrengimą Vilniaus rajone.

„Tikime aviacijos sektoriaus perspektyvomis ir augančiu poreikiu tokioms specializuotoms inžinerinėms paslaugoms, kurias teikia bendrovė „J&C Aero“. Padėdami šiai bendrovei įgyvendinti jos plėtros planus kartu prisidedame ir prie Lietuvos vardo įtvirtinimo tarptautiniame aviacijos žemėlapyje“, – sako „Swedbank“ Lietuvoje Verslo klientų departamento direktorius Mindaugas Steikūnas.

„Pastaruosius dvejus metus su iššūkiais ir neapibrėžtumu susidūręs pasaulinis aviacijos sektorius sparčiai atsigauna, o „J&C Aero“ pandemijos laikotarpį išnaudojo rinkos poreikių analizei ir teikiamų paslaugų spektro plėtrai bei gamybos procesų automatizavimui, todėl dabar investuojame į gamybinių ir aptarnavimo pajėgumų augimą.

Didėjant teikiamų paslaugų įvairovei sparčiai auga ir pati bendrovė – per pastaruosius metus padvigubėjo darbuotojų skaičius, įsigyjame vis daugiau modernios gamybinės įrangos, ir tai paspartino sprendimą investuoti į naujų gamybos, sandėliavimo ir biuro patalpų statybas.

Visokeriopa plėtra padeda mums išnaudoti atsiveriančias palankias galimybes, plėsti bendradarbiavimą su didžiaisiais aviacijos sektoriaus žaidėjais ir dar labiau sustiprinti savo pozicijas pasaulinėje rinkoje“, − sako „J&C Aero“ direktorius Laurynas Skukauskas.

„J&C Aero“ yra Europos Aviacijos saugumo agentūros patvirtinta organizacija, teikianti inžinerijos, projektavimo, gamybos ir techninės priežiūros paslaugas orlaivių savininkams, operatoriams ar nuomos bendrovėms visame pasaulyje.

Trp įmonės klientų – stambūs aviacijos sektoriaus žaidėjai: LOT, „Lufthansa“, „Wizz Air“, „Pegasus Airlines“, „Aviation Capital Group“, „Avolon“, „AerCap“ ir daugelis kitų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder