Robotas policininkas

JAV „atleido“ policijos robotą, nes jis neužfiksavo nė vieno pažeidimo. Kas žinoma apie šį projektą

Dublin mieste (Ohajo valstija, JAV) policija anksčiau laiko nutraukė robotizuoto „pareigūno“, kuris turėjo padėti teisėsaugos pareigūnams patruliuoti, eksploataciją. Apie tai birželio 20 d. pranešė portalas „Daily Star“.

Per beveik metus darbo robotas neužfiksavo nė vieno pažeidimo, neišrašė baudų ir neprisidėjo prie nė vieno arešto, o tai nepatenkino teisėsaugos pareigūnų.

Kalbama apie autonominį robotą, pavadintą „DubBot“. Jo kaina siekė maždaug 128 tūkst. JAV dolerių, nors po dalinio kompensavimo faktinės miesto išlaidos sudarė apie 67,5 tūkst. JAV dolerių.

Robotas buvo įrengtas 360 laipsnių kameromis, dvipusio ryšio sistema skubios pagalbos iškvietimams, taip pat galėjo perduoti šviesos ir garso signalus.

Nepaisant to, žiniasklaidos duomenimis, „DubBot“ nepateikė jokios informacijos, kuri būtų padėjusi sulaikyti įtariamuosius.

Robotas buvo „įdarbintas“ pagal bandomąją programą. Tačiau nuo tolesnio panašių robotų diegimo mieste buvo atsisakyta.

Projektas jau sulaukė kritikos iš vietos gyventojų ir komentatorių, kurie jį vadina neveiksmingu lėšų švaistymu.

Šaltinis: gordonua.com

JAV „atleido“ policijos robotą

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder