Reklamos blokavimas

„YouTube“ pradėjo agresyviai kovoti su tais, kurie naudoja skelbimų blokatorius

Jau kurį laiką „YouTube“ kovoja su reklamos blokatoriais ir rekomenduoja naudotojams arba įsigyti „Premium“ prenumeratą, arba žiūrėti reklaminius intarpus. Platforma netgi naudoja įvairias gudrybes, pavyzdžiui, sulėtinimus, iššokančius langus ir kt., kad įtikintų daugiau naudotojų pereiti prie sąžiningų monetizacijos būdų.

Naujausias „YouTube“ žingsnis prieš reklamos blokatorius - įtraukti vaizdo įrašus nuo pat pabaigos ir net juos nutildyti.

Vartotojai pastebėjo, kad kai veikia plėtinys „AdBlock“, vaizdo įrašas, praėjus kelioms sekundėms nuo jo pradžios, tiesiog perjungiamas į pabaigą.

Tuo pačiu metu, jei plėtinį išjungiate, vaizdo įrašas prasideda kaip įprastai.

Sprendžiant iš komentarų, jei rankiniu būdu atsuksite vaizdo įrašą į pradžią arba vadovausitės laiko kodais, nieko neatsitiks - „YouTube“ tiesiog pradės rodyti nesibaigiantį atsisiuntimą, tarsi turėtumėte blogą interneto ryšį.

Be to, kai kuriems žmonėms naudojant „YouTube“ skelbimų blokatorių pradėjo dingti garsas.

Sureguliavus garsumo slankiklį, kad garsas būtų grąžintas, prieš peržiūrą jis vėl nutildomas.

Taigi, jei pavyksta apeiti vaizdo įrašo praleidimą, gaunamas vaizdo įrašas be garso.

Pažymėtina, kad šie reiškiniai pastebimi tik veikiant „AdBlock“, o tai reiškia, kad kiti skelbimų blokatoriai veikia gerai. 

Praėjusį mėnesį „YouTube“ jau įspėjo, kad vaizdo įrašų negalima žiūrėti per trečiųjų šalių programas su integruotais skelbimų blokatoriais.

Tuomet blokatorių naudotojams vaizdo įrašų talpykla pradėjo veikti su atsilikimais ir stabdžiais, iki visiško žiūrėjimo blokavimo.

Nuo 2023 m. lapkričio mėn. „YouTube“ pradėjo plataus masto kovą su reklamos blokatoriais.

Vartotojai pradėjo aktyviai gauti įspėjimus, raginančius išjungti skelbimų blokatorius ir žiūrėti vaizdo įrašus su jais.

Arba pereikite prie mokamos „YouTube Premium“ versijos.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder