Turi verslo idėją? Dalyvauk konkurse „Verslumo manija“

Klaipėdos rajono savivaldybės organizuojamas konkursas „Verslumo manija“, kuriuo siekiama skatinti ne tik verslumą, bet ir rajono gyventojų kūrybiškumą, inovatyvumą kuriant ir plėtojant verslą, – grįžta! Iki spalio 28 d. kviečiame teikti išskirtines ir originalias idėjas, kurios bus įvertintos trimis piniginiais prizais.

„Džiaugiamės, kad po dvejų metų pertraukos rajono verslą vėl galime pakviesti į Savivaldos ir verslo forumą, kurio metu ir bus paskelbti konkurso „Verslumo manija“ nugalėtojai.

Konkursas skirtas Klaipėdos rajono gyventojams, planuojantiems Klaipėdos rajone kurti verslą ir siekiantiems savo verslo idėjos įgyvendinimui gauti piniginį prizą.

Jo tikslas – skatinti Klaipėdos rajono gyventojus kurti naujas verslo idėjas ir prisidėti prie jų įgyvendinimo“, – sako mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

jk

Svarbiausia – tikėti savo idėja

Vienas iš ankstesnių konkursų nugalėtojų Mindaugas Laučys sako, kad nors ne viskas matuojama pinigais, tačiau faktas, kad būni pastebėtas ir įvertintas, suteikia vidinės motyvacijos tęsti darbus ir dar kartą patikėti tuo, ką darai.

Trečios vietos laimėjimą Mindaugui atnešė inovatyvaus produkto – skaitmeninės liniuotės, kuria galima greitai ir tiksliai apskaičiuoti pastato geometrijos parametrus iš brėžinio ar nuotraukos, – idėja.

Piniginį prizą – 2000 eurų, vyras investavo į tolimesnius programavimo darbus bei pirminių rinkodaros priemonių planavimą ir jų užsakymą.

„Dalyvaudami konkurse pardavimų veiklos dar nevykdėme, bet jau buvome pradėję prototipo kūrimo darbus. Gautas laimėjimas leido „nepamesti“ užsibrėžtų tikslų ir suteikė pasitikėjimo savo sprendimu.

Kuriant naują, inovatyvų produktą niekada negali būti tikras, ar jis rinkai bus reikalingas, todėl prizinės vietos laimėjimas tapo papildomu stimulu judėti toliau“, – sako M. Laučys.

Šiemet paraiškas konkursui teiksiantiems dalyviams vyras pataria „atsinešti“ tik itin gerai apgalvotas, išjaustas idėjas ir įsijausti į paraiškos tikrintojo vaidmenį – ar Jūsų idėja jį „užkabins“, ar sudomins.

Tolesnis žingsnis – pasiruošti idėjos pristatymui. Tam, pasak Mindaugo, reikalingos ir trumpos repeticijos, kad sklandžiai dėliotumėte mintis, nesiblaškytumėte ir per labai trumpą laiką galėtumėte atskleisti savo idėjos esmę ir sužavėti publiką.

„Kiekvienam atliekamam darbui reikia skirti laiko. Jei nebūčiau turėjęs jokių konkrečių subrandintų idėjų, turbūt paraišką būčiau užpildęs labai lengvabūdiškai ir greitai.

Tačiau stengiausi paraiškoje pateikti informaciją taip, kad ją skaitantieji galėtų suprasti produktą ir patikėti idėjos sėkme. Jei įdėsite tik minimumą savo pastangų, tai tokio pat rezultato ir tikėkitės, tačiau jei stengsitės – daug didesnė tikimybė, jog jūsų pastangos bus tinkamai įvertintos ir sėkmė atsisuks į jus.“

Paraiškos priimamos iki spalio 28 d.

Registruoti savo verslo idėją galite tiesiogiai internete https://forms.gle/4FN971H7xjGsAmez6 arba užpildyti elektroninę paraiškos formą, kurią rasite savivaldybės interneto svetainėje www.klaipedos-r.lt, skiltyje „Verslui“, „Verslumo manija“ ir atsiųsti ją e. paštu [email protected].

Plačiau apie konkurso sąlygas skaitykite savivaldybės interneto svetainėje www.klaipedos-r.lt, skiltyje „Verslui“, „Verslumo manija“.

Paraiškos priimamos iki spalio 28 d.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder