Už pusę milijono parduoda muziejų

(2)

Turto bankas parduoda muziejaus pastatą (Smiltynės g. 9). Už statinį, kuriame anksčiau veikė Kuršių nerijos nacionalinio parko gamtos muziejus, nustatyta pradinė varžytinių kaina - 452 200 eurų.

Muziejus pastate, kurio plotas 202 kv. m., veikė iki 2011 metų. Šiuo metu pastate net nepajungta elektra. Taip pat nėra nei vandentiekio, nei kanalizacijos. Tačiau prie pastato yra suformuotas 35,7 a. valstybinės žemės plotas. Teisė į jo nuomą parduodama kartu su pačiu pastatu.

Parduodamas muziejaus pastatas yra vieno aukšto su pastoge, rąstinis. Objekto pirmame aukšte 127,86 kv. m, pastogėje 74,09 kv. m. (aukščiausioje vietoje pastogės lubų aukštis siekia net 4,65 m).

Pastato pardavimo skelbime akcentuojama, kad jis patenka į kultūros paveldo vietovę - Smiltynės gyvenvietę (u. k. 21809) ir šios vietovės apskaitos dokumentuose pažymėtas kaip turintis vertingųjų savybių požymių, t. y. pastatas galimai turi vertingųjų savybių, kurioms nustatyti turi būti rengiamas atskiras nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos akto projektas ir teikiamas Nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybai svarstyti dėl apsaugos reikalingumo. Pastatui taikomi paveldosaugos reikalavimai.

Registraciją į aukcioną vyks nuo gegužės 20 iki 22 dienos.

Aukciono pradžia - gegužės 27 d., pabaiga - gegužės 28 d.

Kaimyniniai trys teritorijoje esantys pastatai priklauso Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijai. Vienas iš jų kaip tik šiuo metu rekonstruojamas. Juose įsikūrusi Gamtos mokykla.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder