Valery Shlyakhov paskirtas Avaya regiono vadovu Suomijoje ir Baltijos šalyse

Avaya, pasaulio verslo komunikacijos sprendimų tiekėjas, paskelbė, kad Valery Shlyakhov yra skirtiamas Avaya Regiono vadovu Suomijoje ir Baltijose šalyse. Tai yra jo, kaip Avaya Ukrainos teritorijos vadovo pareigų išplėtimas.

Valery turi daugaiu nei 20 metų patirties IT industrijoje, įskaitant užimant vadovaujančias pozicijas tarptautinėse įmonėse. Jis įgijo įvairiapusę darbo ir vadovavimo patirtį aukštųjų technologijų srityje, kur jis pasirodė kaip efektyvus vadybininkas.

Prieš prisijungdamas prie Avaya, Valery vadovavo Wincor Nixdorf International GMBH Ukrainoje, buvo Mažmeninės prekybos tarnybos generaliniu direktoriumi, ir dirbo Ukrainos IBM ir Sun Microsystems padaliniuose.

Aš sveikinu Valery su jo nauju paskyrimu. Dirbdamas įmonės atstovybių Ukrainoje vadovu, Valery demonstravo aukštą vadovavimo įgūdžių lygį. Aš esu tikras kad jo patirtis ir kompetencijos padės Avaya pasiekti ambicingų tikslų Suomijoje ir Baltijos šalyse”, komentavo Jens Skyman, Generalinis Avaya direktorius Šiaurės ir Baltijos šalyse.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder