Vilniuje atidaromas didžiausias šalyje gyvūnų gydymo ir sveikatinimo kompleksas

Vilniuje atidaromas didžiausias šalyje gyvūnų gydymo ir sveikatinimo kompleksas

Vilniuje, Lazdynuose, atidaromas didžiausias Lietuvoje gyvūnų gydymo ir sveikatinimo kompleksas.

Šiame komplekse veiks didžiausia šalyje gyvūnų ligoninė su visą parą budinčiais veterinarijos gydytojais ir stacionaro skyriumi, vienintelis Lietuvoje gyvūnų reabilitacijos centras su specialiai keturkojams skirtu baseinu ir daug kitų priežiūros paslaugų augintiniams.

Anot pranešimo spaudai, čia paslaugos bus teikiamos ne tik šunims ir katėms, bet ir lemūrams, krevetėms ir kitiems egzotiškiems gyvūnams – nuo ligų diagnostikos iki sudėtingiausių operacijų bei gydymo intensyvios priežiūros stacionare.

Be to, jau netrukus ligoninėje pradės veikti pirmasis Vilniuje gyvūnų kraujo bankas, leisiantis ir sostinėje atlikti gyvybes gelbstintį gyvūnų kraujo perpylimą. 

Komplekse taip pat įsikūrė vienintelis Lietuvoje gyvūnų reabilitacijos centras, kur įrengtas specialiai keturkojams skirtas baseinas ir vandens takelis – sunkiai sergantiems, traumuotiems gyvūnams čia atliekamos hidroterapijos ir gydomosios procedūros lazeriu, po kurių šunys vėl pradeda vaikščioti ir džiaugtis visaverte gyvenimo kokybe.

Komplekse teikiamos ne tik būtinos gydomosios bei sveikatinimo, bet ir visos kitos paslaugos gyvūnams: čia veikia šunų viešbutis, dienos centras, treniruočių salė, teikiamos gyvūnų masažo, kirpyklos ir kitos paslaugos.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder