Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
tarp Rumpiškės gtv. Tilžės gtv. ir Sausio 15-osios, pirminiam variante jis buvo, ten dar senesnis rajonas su senom komunikacijom ir nusidėvėjusia infrastruktūrą
o kodėl nebeliko trikampio, 2021-07-29 21:08
sausio 15 - osios gatvėje nukirto medžius lapkričio mėnesį ( 11 namas). Išvežti nukirstų medžių nesugeba savivaldybė. Kas atsakingas už tvarką ir išvežimą mieste?
plikis, 2021-07-29 16:56
Klaipedietį. Neliek pykčio. Papraščiausiai kuri miesto dalis yra pagal metus senesnė ir truputėlį nuimk įtampą. Neliek to pykčio. Koks skirtumas kiek jiems nubyr. Nikeo tu nepakeisi. Nors tiek gerai kad bent grūdą duoda:D
Rumpiškės, 2021-07-29 15:53
O tuo pat metu Bandužių gatvėje vaikai mėto krepšinio kamuolį į sieną, mašinas stato ant pievos ir už tai gauna baudas, vakare pasmardina š...u. Jūs merijoje neužmirškit pinigus rinkimams jums duos tie kurie turi supirkę butus "centre"-Rumpiškės kvartale, bet balsuos tie kurie gyvena Bandužių kvartele. Bandužių kvartalas prisimins ir mokamas automobilių aikštele, ir iš kieno surinktos baudos tvarko Jūsų NT, ir kodėl smirdėti pradeda vakare.
aha, 2021-07-29 15:46

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.