Buvusią „Rimi“ pakeis „Aibė“ (12)

Klaipėdoje Taikos pr. esantis prekybos centras, kur anksčiau veikė „Rimi“ parduotuvė, po rekonstrukcijos duris planuoja atverti rudenį. Jame veiks „Aibė“, drabužių ir kitos parduotuvės.

Pasak projekto vystymu užsiimančios bendrovės „NT Market“ direktorės Jūratės Andrijauskienės, vykdant Taikos pr. 101 dalies pastato rekonstrukciją, formuojama keliolika atskirų turtinių vienetų. Maždaug tiek turėtų atsirasti ir naujų parduotuvių ar paslaugas teikiančių įmonių, kurios įsikurs patalpose su atskirais įėjimais.

„Bus ir buitinės technikos remontas, užkandinė, vyksta derybos dėl kosmetikos parduotuvės ir medicinos paslaugas teikiančios įmonės įsikūrimo“, - vardina J. Andrijauskienė.

Anot jos, bendras pertvarkomų patalpų plotas yra apie 2 100 kvadratinių metrų, iš kurių didžioji dalis yra pirmame aukšte. Antrame aukšte yra maždaug 200 kvadratinių metrų biuro patalpų.

„Apie 40 procentų patalpų nuomojame patys, likusi dalis parduodama kitiems savininkams, kurių dauguma taip pat perka patalpas kaip investiciją nuomai“, - verslo modelio detales atskleidžia J. Andrijauskienė. Anot jos, rekonstrukcijos metu bus atnaujinti inžineriniai ir šildymo tinklai, pastatas pasikeis ne tik viduje, bet ir išorėje. Jau sumontuota daugiau fasadinių langų, apdailai bus panaudotos klinkerio plokštės. Planuojama jau lapkričio mėnesį į atnaujintą prekybos centrą pakviesti pirmuosius pirkėjus.

Raktažodžiai
Dalbajobai jūs, jeigu maxima atidarytu ,tada neliktu vietos kitom parduotuvems. Maximos nedarys aibes dydzio gal.nes aibe nebus didele. Orientuota yra i daug patalpu,daugiau parduotuviu ,kad butu o ne viena didele.
Zenius, 2021-09-23 18:22
Pritariu komentatoriams, Aibė, Grūstė tai labai prastos parduotuvės, brangu, seni produktai, nešvaru. Tikėjausi tokio prekybos centro, į kurį norėtųsi ateiti, visiems aplinkiniams prekybininkams būtų gerai, jei būtų daugiau lankytojų tame rajone. O kas eis į Aibę? Aš gyvenu šalimais, niekada ten neinu, užteko kažkada vieną kartą užeiti pasižiūrėti.
Rozalija, 2021-07-16 12:05
Nu pagaliau tvarko tą pastatą. Vis kultūringiau atrodys...
Me, 2021-07-08 11:21
Sidebar placeholder