Kandidatai į Klaipėdos merus atskleidė, ką darys

(13)

Kovo 13 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su dienraščiu „Vakarų ekspresas“ surengė susitikimą-diskusiją su kandidatais į Klaipėdos miesto merus, surinkusiais daugiausia balsų bei patekusiais į II rinkimų turą - Arvydu Vaitkumi (24 proc. balsų) ir Audriumi Petrošiumi (20,8 proc. balsų).

Susitikimo metu kandidatai pateikė savo požiūrį į svarbiausius miesto ir verslo gyvenimo klausimus.

Diskusijos metu kandidatai atsakė ir į renginį stebinčių dalyvių klausimus. Juos klaipėdiečiai teikė iš anksto bei renginio metu naudodamiesi slido.com platforma. Klausiant buvo teirautasi kandidatų nuomonės apie Savivaldybės įmonių valdymą, infrastruktūros objektus, verslo skatinimą, investicijų pritraukimą ir kt. Renginį moderavo dienraščio „Vakarų ekspresas“ žurnalistas Edgaras Valeckas.

Renginio transliaciją stebėti gyvai buvo galima Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų, „Vakarų ekspreso“, „Klaipėda gyvai“ bei „Klaipėda, aš su tavimi“ „Facebook“ platformose.

Renginyje dalyvavo 50 verslo įmonių atstovų, o renginio nuotolinę transliaciją stebėjo 13 129 žiūrovai.

Jau diskusijos pradžioje kandidatai įvardino, koks būtų pats pirmasis jų darbas laimėjus rinkimus ir tapus Klaipėdos meru.

„Pirmiausia yra žmonės. Reikia susitikti su žmonėmis, su kolektyvais, administracijos darbuotojais. Kartu apsitarti dėl biudžeto ir strateginio plano“, - įvardino A. Vaitkus.

„Vienas dalykas, kuris ganėtinai greitai bus atliktas, tai mero institucijos sugrįžimas į Savivaldybės administraciją (pastatą Liepų g. 11. - Autor. past.) ir ryšių atkūrimas ten“, - sakė A. Petrošius.

Norintieji peržiūrėti kandidatų į Klaipėdos miesto merus diskusiją ją gali rasti čia:

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder