Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Klaipėdos festivalininkams t.y. liberalų miesto valdžiai reiktų nuvažiuoti į Kauną pasikonultuoti kaip miestą statyti
Svečias, 2022-02-02 09:49
Kaip tai niekinis, Klaipėda didžiausias Žemaitijos miestelis
prancuzas, 2022-02-01 12:28
Kalbame labai politiškai ir biurokrstiškai ir negebame padaryti elementarių dalykų. Teko stipriai nusivilti, kai norėjau išsiųsti kalėdines atvirutes ir tikėjaus jų gauti Turizmo centre su Klaipėda. Buvo gėda,kai ten nrradau nieko. O kalbame apie reklamą. O Smiltynė tuo ir patraukli savo natūralumu.
Vydune, 2022-02-01 09:47
idomus,patrauklus miestas,su unikalia istorija,idomia dabartim,patrauklus turizmo objektas,nes tai miestas legenda,galima ja pletoti,tuo labiau ,kad tiksline publika vokieciai niekada nepraleis marsrute Sio miesto,kiti lankys ji kaip tranzitini miesta pries ar po K Nerijos lankymo.paskaicius diskusija apima liudesys,kaip ir lankant senamiesti. Tikrai truksta turistams aktualiu renginiu,reklamos,svetingumo,taciau ispudis toks,kad turistu laukia tik gintaro prekeiviai, Prie Anikes skulpturos pajunti tai,nes nesimato kvieciancios info,miesto planu,leidinuku uzskalbom,visu pirma vokiskai,laikrastuko,nuotrauku,garso ir vaizdoKaune aut stotyje jau tai randi,.Diskusijos dalyviai kalba kas sau,jokio bendro turinio nesimato,vizijos irgi.Galima padekoti TIC uz gausybe medziagos ju centre,kai uzeini randi ja,bet jie turetu priarteti prie turistu,bet svarbiausia.PASIRUPINKITE NORS WC PRIE ANIKES TURISTAMS,NES JIE SIUNTINEJAMI I KAAVINES ,VIESBUVIUS PO 1,2,GEDA,GEDA,GEDA. KLAIPEFOJE DAUG NUOSTABIU SKULPTURU,YRA IZ ZEMELAPIS,BET TURISTAI JO NERANDA,KAIP IR VISO KITO.Neranda ir kitu objektu ,miestas nepatrauklus,ir is diskusijos aisku,kad jo turistai nerekomenduos niekam. O,profesoriui del H,Schliemano reiketu pasitikslinti,kur jis uzdirbo savo pinigus,ne Klaipefojkur veze prekes,ir kur sandeliavo,kuo nusipelne pasauliui,tarp kitko mokejo 16 kalbu,po kelias is kart mokesi.Tai irgi 1 is daugelio patraukliu asmenybiu Klaipedoje. Linkiu sutartinai dirbti, laiko daug praejo vejais,ar nejauciat nepatogumo! sekmes
Klaipeda, 2022-02-01 00:56
butu Klaipedos mere Zivile Pinskuviene ir Lietuvos regionu partija daugumoje...puikiai gyventu Klaipeda ir klaipedieciai ,nes kas diena vis asaros kaip pupos bega is tarybos nariu ir valdininku spaudos puslapiuose
Uz Zivile pinskuviene, 2022-01-31 18:59
To zini. Smiltynėje turi likti natūrali gamta, miesto nepriziuri nesugeba. Užsimanė Smiltynė sugriauti..
Svečias, 2022-01-31 18:12
kokia valdzia toks ir miestas murzinas pramoninis miestas o juk jis vienintelis Lietuvoje miestas kuris ilgus laikus buvo Prusijos ir Vokietijos kitos kulturos ir architekturos miestas ir nieko parodyti neturi vien Smiltyne patekusi i normalaus seimininko rankas taptu Lietuvos perlu o dabar prikure visokiu istaigu organizaciju kurios gincijasi tarpusavi del visokiu nieku o sprendimu nera metu metais nenusprendzia ka daryti su Smiltyne o dar ir Vilnius sumaisti nesa nes ten sedintys ponai apie jura nieko nesupranta
zini, 2022-01-31 16:55
O ar ne patys kalti? Renkate mayai is metu ta patindudoriu kuris mietui nieko apciuopiamo nedave.. baikitenviena karta.
Asao , 2022-01-31 15:01
Tokios istorijos ir kultūringiausios praeities mieste – Klaipėdoje vos vienas dėmesio vertas muziejus – Mažosios Lietuvos. Na, dar Domšaičio galerija. Viskas. O kur išskirtinai miesto muziejus, kur šimtų žymių, čia gyvenusių asmenybių (vokiečių ir lietuvių) ekspozicijos, kur karališkosios Klaipėdos ženklai ir pan. Atrodo žlunga ir Kultūros komunikacijų centras (Parodų rūmai), kur dar prieš porą metų buvo galima gėrėtis vertingomis vaizduojamojo meno apraiškomis. Dabar ten nieko nevyksta.
Užmiršta praeitis, liūdna dabartis, 2022-01-31 09:23
na nezinau ka pas mus galima parodyt turistams.draugai estai buvo atvaziave vasara tai senamiesti aprodziau per 15 min na ten peliuka ,katina,estai sako koks skurdus senamiestis.pavalgyt irgi kol radome kur geras maistas,jie labai norejo pabandyt lietuvisku zuvu o kur zuvies gaut net nezinau.turguj labai labai skurdus zuvu pasirinkimas ir svarbiausia abiejuose turguose.o centrinej manto gatvej isvis gyvenimas mires,su masina niekur nesustosi nemokamai ir vaziuojam i akropoli ir ten linksminames.ka cia ir sakyti.
BRONISLOVAS , 2022-01-31 09:07
Kelius pirma nusivalykit prieš svaigdami apie sudėtingesnius darbus.
Jo, 2022-01-31 07:42
Renginių Klaipėdoje tikrai labai daug, gal net per daug turint omeny jų kokybę. Teko gyventi Ciuriche. Ten per tris mėnesius gal porą renginių tik buvo, o miestas - gausiai lankomas turistų. Nes tikrai yra ką žiūrėti, miestas tvarkingas ,elegantiškas, gatvėse laimingi, gražiai apsirengę žmonės. Ir ne tik jaunimas, kaip Klaipėdoje.Klaipėdos senamiestyje per daug transporto. Ar būtina važinėti mažomis senamiesčio gatvelėmis, beveik važiuojant turistams ant galvų?
D., 2022-01-30 20:35
Turime pakankamai "veržlaus" jaunimo Seime ir Vyriausybėje. Labai gera nuo to jaunimo? Mažoka?
>A.V., 2022-01-30 20:17
Bla bla bla. Kol sovietinio mąstymo pensininkės sėdės savivaldybėje tol niekas nesikeis. Turėtų būti jaunesni veržlūs ir įdėjų turintys žmonės, o ne stabdandys kurie jokio proveržio nepadarys.
A.V, 2022-01-30 16:07
Senamiestyje tuščia, jokio traukos centro. Manau, kad per ilgai užmigo atsakingų institucijų vadovai kėdėse.Keisti būtina, reikia naujovių,uostamiestis merdeja. Nuo Senojo turgaus iki Atgimimo aikštės kas pasikeitė? Vasaros metu barai prie upės, o kas toliau?
Klaipedietis, 2022-01-30 16:01
Kai tokios senos sovietines tarkos aiskina , kad truksta tik reklamos ir klaipedoje skaniau nei Vilniuje, tai belieka uzpirkti misias turismui
Aha, 2022-01-30 15:05
tik darnus judumas ir mėlynasis proveržis padės nuskristi į kosmosą runkeliams. ši tema jau mirė, net negimusi. turizmas :) net dviračių tako nesugeba padaryti normaliai. trinkelėmis grįstos smegenys ir savivaldybės koridoriai. sovietmečio tvaikas ore.
brainwashed, 2022-01-30 11:50
tokia savivaldybės įsteigta Klaipėda ID? Ar kas žino jos nuveiktus darbus Klaipėdos ir klaipėdiečių labui?
O ką veikia, 2022-01-29 13:03
Ką pirmiausia pamato turistai išlipę iš kruizinio laivo? Ogi - kažkokią medinę, neaiškios formos bakūžėlę, kuri kavine vadinas.. tai čia pirmas kirtis miesto įvaizdžiui. Piliavietės teritorija jau beveik baigiamas tvarkyti, kaip ir super.. bet gi joje yra muziejus, ar yra normali reklama? net ir klaipėdiečiu būnant sunku atrasti įėjimą. O senamiestis.. toks mažas, kad per pusvalandį galima apeiti.. žinoma, grindys toks kreivas, kad užtruksite ir iki valandos... tai ką čia toje Klaipėdoje turistams rodyti?? žinoma, kad turi būti aiški strategija ir kryptingi objektai, o ne kažkokiais influenceriais remtis.. tie žvaigždūnai vietinės reikšmės, kažin, kiek juos Lietuvoj žino, o čia per juos Klaipėdą užsieniečiams reklamuoja.. tad nieko keisto, kad Klaipėdoje taip, nes stagnacija visose srityse..
Vera, 2022-01-28 13:46
Žuvies restoranų nėra? Atydarykite! Menkė, plekšnė, stinta, kuoja. Sėkmės!
Stora Antis, 2022-01-28 11:32

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.