Klaipėdos apskrities policijos transporto parkas pasipildė naujais automobiliais (1)

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai netrukus į tarnybą važiuos naujaisiais „Seat Leon Sportstourer" automobiliais, kurie yra universalūs, modernūs, kokybiški, ekonomiški ir greiti. Automobiliuose sumontuota visa sklandžiam pareigūnų darbui reikalinga įranga, yra vieta kompiuteriui ir spausdintuvui, priekyje ir gale sumontuotos video kameros filmuoja visuomet, kai automobilis važiuoja.

Klaipėdos rajono policijos komisariatui skirti trys naujieji automobiliai, Neringos m. ir Rietavo sav. PK – po vieną, o Klaipėdos miesto, Palangos, Kretingos, Skuodo ir Plungės rajonų policijos komisariatams atiteks po du naujuosius automobilius.

Pristatydamas naujuosius automobilius Klaipėdos apskr. VPK viršininkas Alfonsas Motuzas pasidžiaugė, jog ne kasdien Klaipėdos apskrities pareigūnams tenka tiek daug naujų tarnybinių automobilių, bei linkėjo pareigūnams vairuoti saugiai, saugoti save ir kitus eismo dalyvius, nes, pasak viršininko, metalas, nors ir gražus bei funkcionalus, niekada neatstos žmogaus gyvybės. 

Linkėdamas saugių kelionių naujuosius „Seat Leon Sportstourer" pašventino Klaipėdos apskr. VPK kapelionas, kun. Vidmantas Daugėla.

 

Geriau isilavinusiais pareigunais pasipidytumete, o ne masinomis. Ir taip visuose krumuose tupite sulinde i tas masinas. Policininka islipusi is masinos matau tik kaip kava perka Statoile, arba trikoji statanti. Pagal prevencija einancius pro problematiskus rajonus, ar kamsti koki reguliuojanti pamatyti neimanoma ju.
Vasia, 2021-04-21 16:19
Sidebar placeholder