Kviečiame kultūros ir meno kūrėjus teikti paraiškas Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros ir meno stipendijai gauti

Kviečiame kultūros ir meno kūrėjus teikti paraiškas Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros ir meno stipendijai gauti. Paraiškos priimamos iki 2023 m. liepos 3 d. (imtinai).

Gauti stipendiją turi teisę pilnamečiai kultūros ir meno kūrėjai - Lietuvos Respublikos piliečiai, gyvenantys, dirbantys ir (ar) kuriantys Klaipėdoje, jeigu jų veiklos objektas yra menas ar kultūra bei jų sklaida, taip pat Europos Sąjungos valstybių ar trečiųjų valstybių piliečiai, jeigu jų veiklos objektas yra menas ar kultūra bei jų sklaida ir jeigu jie tikslingai atvyksta kurti į Klaipėdą ir yra pakviesti Lietuvoje registruotos kultūros organizacijos. Kultūros ar meno kūrėjas, pretenduojantis gauti stipendiją, gali teikti tik vieną paraišką vienos rūšies stipendijai gauti. Per metus skiriama iki 15 individualių ar edukacinių stipendijų ir iki 10 užsienio menininkų stipendijų.

STIPENDIJŲ RŪŠYS:

• individuali stipendija, skiriama kultūros ir meno kūrėjų kūrybinei raiškai skatinti.

• edukacinė stipendija, skiriama kultūros ir meno kūrėjų profesiniam meistriškumui tobulinti ir (ar) kompetencijoms stiprinti.

• užsienio menininko stipendija, skiriama užsienio kultūros ir meno kūrėjų kūrybinei raiškai Klaipėdoje skatinti.

STIPENDIJŲ DYDIS IR MOKĖJIMO TRUKMĖ:

• Individuali stipendija - 580 Eur per 1 mėnesį, trukmė nuo 6 iki 24 mėnesių (pageidaujamą laiką būtina nurodyti paraiškoje).

• Edukacinė stipendija - iki 1000 Eur (išmokant vieną kartą) veikloms, kurios trunka ne ilgiau nei 3 mėnesius.

• Užsienio menininko stipendija - 580 Eur per 1 mėnesį, trukmė nuo 3 iki 6 mėnesių (pageidaujamą laiką būtina nurodyti paraiškoje).

2023 metais skirtų stipendijų mokėjimo pradžia numatoma rugsėjo - spalio mėnesiais. Maloniai prašome tai įvertinti planuodami stipendijos veiklas.

Konkursui pateikiama užpildyta kultūros ir meno kūrėjų stipendijų paraiška, 1 egz. su privalomais priedais, nurodytais paraiškos formoje ir laisvai pasirinktais paraiškos teikėjo. Kartu pateikiama ir paraiškos elektroninė versija PDF formatu (paraiška su priedais, sujungiama į vieną dokumentą). Paraiškas rekomenduojame teikti elektroniniu būdu. Išsamiau apie paraiškų teikimo būdą ir kvietimą galite susipažinti Klaipėdos miesto savivaldybės tinklalapyje www.klaipeda.lt

Kontaktinis asmuo: Eglė Deltuvaitė, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja, tel. (8 46) 39 61 71, el. paštas [email protected]

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder