Klaipėdos miesto savivaldybė

Kviečiame teikti teatrologų ir dailėtyrininkų kandidatūras į „Padėkos kaukių“ apdovanojimų vertinimo komisiją

Pranešame, kad pratęsiamas Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus inicijuojamo naujos „Padėkos kaukių“ apdovanojimų vertinimo komisijos kandidatų teikimo terminas. Kviečiame teikti teatrologų ir dailėtyrininkų kandidatūras iki 2023 m. gegužės 15 d.

„Padėkos kaukės“ - speciali ceremonija, rengiama Tarptautinės teatro dienos proga, kurios metu apdovanojami nusipelnę Klaipėdos miesto teatralai. „Padėkos kaukių“ apdovanojimų vertinimo komisijos tikslas - įvertinti pasiūlytus Klaipėdos miesto teatralų nominantus ir išrinkti laureatus. Komisijos darbo kadencija - 4 metai. Komisijos narys negali komisijos darbe dalyvauti ilgiau nei dvi kadencijas iš eilės. Komisijos narys negali pretenduoti į apdovanojimą.

Vertinimo komisija (toliau - Komisija) sudaroma iš 7 narių: 2 teatrologai, 1 muzikologas, 1 dailėtyrininkas, 1 šokio specialistas ir 2 kompetentingi kultūros ir meno specialistai. Kandidatus gali siūlyti Klaipėdoje veikiančios biudžetinės ir nevyriausybinės kultūros įstaigos, kultūros ir meno kūrėjai. Komisijos sudėtį tvirtina Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius, atsižvelgdamas į Komisijos sudarymo darbo grupės, susidedančios iš dviejų Kultūros ir meno tarybos narių, dviejų Kultūros skyriaus valstybės tarnautojų ir kadenciją baigiančios vertinimo komisijos vieno atstovo, siūlymus. Kviečiame susipažinti su Klaipėdoje kuriančių teatralų apdovanojimų „Padėkos kaukės“ nuostatais.

Juridiniai ir fiziniai asmenys, siūlydami kandidatus į „Padėkos kaukių“ apdovanojimų vertinimo komisiją, elektroniniu būdu užpildo „Google“ formos kandidato anketą: https://forms.gle/W1wQ5XYNHF34aAFh6 ir joje pateikia laisvos formos kūrybinės veiklos aprašymą.

Jei turite klausimų, prašome kreiptis į Kultūros skyriaus vyr. specialistę Kristiną Norvilę tel. (8 46) 39 63 98 arba el. paštu [email protected]

Pretendentų anketų laukiame iki 2023 m. gegužės 15 d. (imtinai).

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder