Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Tai, kad iš gyventojų priima tik 1-2 ltr. Nejaugi aš su litriuku lakstysiu :) ? Užsidėtas +, bet paslaugą nelabai kas naudosis, pils į nutekamuosius ir tiek.
Nusivylęs, 2021-12-02 14:16
Pagaliau! O tai, nuvežus panaudotą aliejų į tą aikštelę, priėmėja tik papurto galva ir sako mesti į savo buitinių atliekų konteinerį.
X, 2021-11-30 08:41
Labai džiaugiuosi įgyveninta idėją, kurią realizavo Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras. Nuo šiol, mes namie gamindami varškės spurgas ar kitus gaminius, kuriems naudojame daug aliejaus, galėsime jį surinkę į didesnę talpą nuvežti į Stambiagabaričių atliekų aikšteles ir ten palikti. Visas panaudotas aliejus bus surenkamas iš gyventojų, ko nebuvo iki šiol. Tekdavo vis tiek pilti į stilainiuką ir dėti į buitinių atliekų konteinerį, nes kitur tiesiog nebuvo kur juos utilizuoti. Ačiū Ramune Šličiene už išgirstą prašymą. Super naujiena, ačiū širdingai.
Alina, 2021-11-29 20:52

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.