Miesto centre avarija: „klevo lapas“ taranavo visureigį (8)

Pirmadienį priešpiet Klaipėdos miesto centre užfiksuota neeilinė avarija: šalia Klaipėdos miesto savivaldybės pastato esančioje aikštelėje vairuotoja su klevo lapu pažymėtu „Opel Astra“ automobiliu atbuline eiga kaip reikiant trenkėsi į stovintį „Volvo XC90“ visureigį, kad šis net išlėkė į Liepų gatvę bei kliudo centrinės gatvės eismą.

Įdomu tai, kad „Volvo“ visureigis sau ramiai stovėjo automobilių aikštelėje be vairuotojo ir avarijos kaltininkė su draugėmis laukia, kol pasirodys „Volvo“ savininkas.

 

„Gal jūs „Volvo" savininkas?" - „Vakarų ekspreso" žurnalistui befotografuojant autoįvykį paklausė viena iš moteriškių.

 

Pasakius, kad čia „Vakarų ekspreso" korespondentas, moteris kiek susigėdo.

„Taip jau atsitiko, nieko nepadarysi. Laukiame „Volvo" savininko", - sakė moteris.

Liepų gatve važiuojantys klaipėdiečiai turėtų būti atsargūs ir atkreipti dėmesį į pirmą gatvės juostą, kad išvengtų dar vieno autoįvykio. Tikimasi, kad „Volvo" visureigis iš Liepų gatvės pirmos eismo juostos netrukus bus patrauktas.  

Liepų gatvės asfalto kelkraštis gana aukštas, tad nedaug trūko, kad visureigis ant jo pakibtų.

 

Raktažodžiai
Kur vairuotojo volvo atsakingumas ? Būtų žmogus sužalotas dėl šito skrydžio būtų kaltas volvo nes rankinio neužtraukė o tai yra privaloma.
Vadinasi paprastas žmogus galėjo nustumti, 2021-09-28 10:29
Volvo senas. Nėra automatinio rankinio stabdžio , o šoferiams ( ne vairuotojams) , jį traukti nepriklauso. Aišku megrgižėlė kalta , bet būtų buvęs užtrauktas rankinis , tokio svorio automobilio nepajudinsi.
Ramass , 2021-09-28 07:10
NEPAMIRS RANKINIO IR GATVEJE NEBUSI .PER TOKI ATSTUMA IR BULDOZERIS TAIP GREI NENUSTUMS
VOLVO SAV., 2021-09-27 21:31
Sidebar placeholder