Jachta "Lietuva" vežama miesto gatvėmis

(2)

Pirmadienį, liepos 5 d., 19.30 val. jachta iš angaro pietinėje uosto dalyje pajudės bendrovės "Klaipėdos laivų remontas", Klaipėdos pilies uostelio link. Ji bus vežama Minijos gatve. Tikimasi, kad, jeigu nebus kliūčių, į vietą laivas bus atgabentas prieš 21 val.

Legendinės jachtos "Lietuva" kapitalinį remontą atliekančios UAB "Laivo sandėlis" vadovas Simas Šakalinis sako, kad vienintelis kelias, kuriuo galima vežti tokį negabaritinį krovinį paskui išsukant į Priešpilio gatvę, yra Minijos g. 

"Jachta važiuos su palyda, jeigu nebus kokių nors kliūčių, gal ir greitai pravažiuos, atstumas nėra didelis. Jeigu bus kokių netikėtumų, procesas gali užtrukti, tokio dalyko nesuplanuosi.

Pamanėme, kad kaip tik labai gerai ją vežti prieš poilsio dieną, nes tokiu metu mieste nebūna daug mašinų. Tokio negabaritinio krovinio negali vežti darbo dieną. Reikėtų tada bandyti vežti ją vėlai naktį. Džiaugiamės, kad ištaikėme tokį momentą, tikimės mažesnio eismo ir kad gatvės uždaryti nereikės", - VE.lt sakė S. Šakalinis.

Kai jachta buvo vežama į remonto vietą prieš beveik dvejus metus, teko gatvę uždaryti.

Klaipėdos pilies uostelyje jachta bus laikoma priekaboje ir į vandenį nuleidžiama nebus. Trečiadienį bus pradėti pasiruošimo jachtą leisti į vandenį darbai. Jeigu oro sąlygos bus tinkamos, tai ketinama daryti tik kitą savaitę.

Jachtos "Lietuva" kapitalinis  remontas dar nėra visiškai baigtas, bet, pasak S. Šakalinio, jau prieita prie tos vietos, kai jau galima leisti į vandenį.

"Visą jachtą surinkti angare yra neįmanoma. Yra nuimtas falškilis, jį reikia pridėti. Kai kitą savaitę ją nuleisime į vandenį, baigsime likusius darbus. Stiebas turi būti statomas, kai jachta būna jau vandenyje. Su stiebu jos nepakelsi, nes jis be galo didelis", - pasakojo "Laivo sandėlio" vadovas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder