Pasirašyta sutartis dėl naujo vakcinavimo centro (3)

Naujas vakcinavimo centras Klaipėdoje įsikurs LCC tarptautiniame universitete. Sutartis su šia švietimo įstaiga jau pasirašyta, vakcinavimo centro koordinatorius – Jūrininkų sveikatos priežiūros centras – pradeda įrengimo darbus. 

„Tai labai svarbus žingsnis ruošiantis masinės vakcinacijos startui Klaipėdoje. Naujasis vakcinavimo centras, įsikursiantis jaukioje, erdvioje, šviesioje ir gerai vėdinamoje LCC sporto salėje, bus gerokai erdvesnis, nei esami skiepijimo centrai, tad patogiau bus ir skiepytis atvyksiantiems gyventojams, ir čia dirbsiantiems medikams bei savanoriams. Planuojame, kad duris vakcinavimo centras atvers jau artimiausiu metu ir tam bus dedamos visos pastangos“, – sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Vieta vakcinavimo centrui parinkta atlikus viešųjų pirkimų procedūras. LCC tarptautinis universitetas yra įsikūręs šiaurinėje miesto dalyje, Kretingos g. 36. Pasak koordinatoriaus – Jūrininkų sveikatos priežiūros centro vadovo Sauliaus Dabravalskio, naujame centre bus įrengta 20 vakcinavimo kabinų. Esant pakankamam vakcinų kiekiui centras dirbs 7 dienas per savaitę. 

„Artimiausiomis dienomis laukia intensyvūs vakcinavimo centro įrengimo darbai. Vietos sklandžiam darbui pakaks, svarbiausia – pakankamas vakcinų tiekimas bei klaipėdiečių noras skiepytis“, – sako S. Dabravalskis. 

Kol bus įrengtas naujas vakcinavimo centras, klaipėdiečiai toliau bus skiepijami vakcinavimo centruose Galinio Pylimo g. 3 (prie Psichikos sveikatos centro) ir Taikos pr. 76 (Klaipėdos miesto poliklinika). Šiuo metu elektroninėje registravimo sistemoje vakcinavimasklaipedoje.lt vakcinavimui kviečiami registruotis  asmenys nuo 55-erių metų, taip pat – lėtinėmis ligomis sergantys gyventojai, kurie nori gauti pirmąją skiepo dozę.

Toliau tęsiamas ir prioritetinėms grupėms pagal profesiją priklausančių asmenų vakcinavimas – jis organizuojamas pagal įstaigų pateikiamus sąrašus.

Šį trečiadienį ir ketvirtadienį taip pat organizuojamas papildomas skiepijimas be išankstinės registracijos („gyvos eilės“ principu) mažmeninės prekybos darbuotojams – trečiadienį, gegužės 5 d., 9-18 val., prekybininkai kviečiami į vakcinavimo centrą Galinio Pylimo g. 3, o ketvirtadienį, gegužės 6 d., tomis pačiomis valandomis prekybos darbuotojų vakcinavimas vyks jau abiejuose centruose –Galinio Pylimo g. 3 ir Taikos pr. 76. 
 

Raktažodžiai
Tačiau prie LCC aikštelės yra veikiantis užtvaras "su leidimais". O kas ir kur dalins tuos leidimus atvykstantiems skiepytis?
Klausimėlis, 2021-05-05 17:49
Prie LCC bendrabučių vietos pilna, tad tikrai parkavimas ne problema :)
Svečias, 2021-05-05 15:56
O kur atvykę galės automobilius pasistatyti? Gal LCC atvers savo aikšteles? Ar reikės į daugiabučių kiemus važiuoti vietų ieškoti, kurių ten ir taip nėra?..
Klausimas, 2021-05-05 12:54
Sidebar placeholder