Vienkartinių pakuočių ir išsinešimui maisto apsukos didėja bet biurokratai eina savo keliu, jiems rūpi tik KRATC įmokas kasmet kelti, o kur dar bolto bangladešai ir indusai su savo mėtymais belenko belenkur, paėdė meta ant žemės, aplink mcdonalda taikos pr vaikštinėjot ar subinės nenunešat visos šiukšlinės perpildytos vienkartinėm mcdonaldo ir burgerinių neperdirbamom pakuotėm
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Vienkartinių pakuočių ir išsinešimui maisto apsukos didėja bet biurokratai eina savo keliu, jiems rūpi tik KRATC įmokas kasmet kelti, o kur dar bolto bangladešai ir indusai su savo mėtymais belenko belenkur, paėdė meta ant žemės, aplink mcdonalda taikos pr vaikštinėjot ar subinės nenunešat visos šiukšlinės perpildytos vienkartinėm mcdonaldo ir burgerinių neperdirbamom pakuotėm
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.