Šiukšlintojus baus be įspėjimo

Klaipėdiečiai, kurie šiukšlins prie dar neparengtų eksploatuoti pusiau požeminių atliekų konteinerių arba mes šiukšles į juos, bus baudžiami.

Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro specialistai kreipėsi į Klaipėdos miesto savivaldybės administraciją, kad šios Viešosios tvarkos skyrius padėtų užtikrinti tvarką mieste.

„Bus organizuojami reidai ir pažeidėjai, metantys atliekas prie arba į neįrengtus atliekų konteinerius, baudžiami“, - patvirtino Klaipėdos savivaldybės administracijos Aplinkosaugos skyriaus vedėja Rasa Jievaitienė.

Pasak vedėjos, konteinerių aikštelės, kurios dar nėra pabaigtos įrengti ir (arba) nėra dokumentais pripažintos tinkamomis naudoti, yra užrakintos, apjuostos STOP juosta.

"Kol konteinerių aikštelė yra neeksploatuojama, - ji yra statybvietė.

Už statybvietės niokojimą ir teršimą bus taikoma minimali 15 Eur bauda. Įspėjimų nebus.

Prie tokių aikštelių yra antžeminiai atliekų konteineriai. Jais gyventojai ir turėtų naudotis", - pažymėjo R. Jievaitienė.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija skelbia atnaujintą pusiau požeminių atliekų konteinerių aikštelių, kuriomis gyventojai jau gali naudotis, sąrašą.

Jame yra 124 naujos pusiau požeminių atliekų konteinerių aikštelės.

Šios aikštelės jau yra perimtos iš statytojo, pradėtos aptarnauti atliekų surinkėjo ir Savivaldybės administracijos direktorius įsakymu priskirtos naudoti konkretiems atliekų turėtojams, kurie yra atsakingi ir už aplinkos prie konteinerių aikštelių nuolatinę priežiūrą, švarą ir tvarką.

Šių metų kovo-balandžio mėnesiais atliekų turėtojams naudoti buvo priskirtos 30 naujų pusiau požeminių konteinerių aikštelių.

Tam, kad naujieji konteineriai būtų sklandžiai aptarnaujami, gyventojų prašoma neužstatyti komunalinių atliekų konteinerių aikštelių autotransporto priemonėmis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder