Traukiasi iš kebabų verslo (11)

Vienais geriausių kebabų Klaipėdoje laikomi „Big kebabai“ keičia savininkus. Keturiolika metų šiame versle dirbantis Valdas Pocius pardavė prekybos kioską Sausio 15-osios gatvėje ir planuoja visai pasitraukti iš maitinimo verslo.

Nuo 2007 metų kebabų ir kito greito paruošimo maisto versle besisukantis V. Pocius sako, kad geriausiais laikais turėjo 5 „Big kebabų“ maitinimo taškus Klaipėdoje ir Kretingoje.

„Kretingoje verslą pardaviau jau prieš porą metų, šiuo metu liko tik “Big kebabai„ Šiaulių gatvės rajone“, - „Vakarų ekspresui“ sakė V. Pocius. Jis sako, kad priėmė sprendimą sugrįžti prie automobilių prekybos verslo.

„Susidėjo viskas: karantinas, atsirado naujų galimybių automobilių versle, tačiau svarbiausia, kad sunku rasti atsakingų darbuotojų“, - sako V. Pocius. Anot jo, šiame versle gali išlikti tik tie savininkai, kurie arba patys tiesiogiai dirba, arba „stovi darbuotojams už nugarų“.

Pasak V. Pociaus, naujieji „Big kebabų“ kiosko savininkai būtent taip ir planuoja daryti. Pasikeitus savininkams, prekės ženklas nesikeis. „Big kebabų“ pavadinimo nekeitė ir verslą Kretingoje nupirkę savininkai. Ar savininkų pasikeitimas turės įtakos maisto skoniui, galės įvertinti patys klientai.

Nuo kada gebabus aliejui kepa? Čeburekas tu.
Ricka, 2021-07-16 10:33
Kažkada būdavo labai skanus kebabai ir labai daug turinio būdavo dabar tai šiaip sau gal pradėjo taupyt.
Deividas, 2021-07-16 04:07
Kas ten dar gali valgyti jų tuos kebabus, niekada nebuvo ir nebus skanus maistas, apsinuodysi ir tiek.
Jonas, 2021-07-15 15:15
Sidebar placeholder