Nuo šiandien klientams atveriami Klaipėdos AVMI padaliniai – būtina išankstinė registracija

VMI priminimų sulauks ir nedeklaravusieji pajamų, ir nepateikusieji turto deklaracijų

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad gyventojai, kurie praėjusiais metais vykdė individualią veiklą, tačiau nepateikė pajamų deklaracijų, šiomis dienomis per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) sulauks priminimų.

Iš viso individualios veiklos pajamų iki šiol nedeklaravo apie 2,4 tūkst. Klaipėdos m. gyventojų. Taip pat apie 1,9 tūkst. klaipėdiečių turi pateikti deklaracijas dėl jiems pritaikyto per didelio metinio neapmokestinamojo pajamų dydžio (MNPD), o apie 900 gyventojų - dėl parduoto ir nuosavybėje 10 metų neišlaikyto nekilnojamojo turto.

„Deklaruoti ir, jei reikia, sumokėti pajamų mokestį kviečiame nelaukiant priminimų, kol dar nesusikaupė priskaičiuotų delspinigių sumos. Pajamas deklaravę, tačiau dėl finansinių sunkumų mokesčio iškart sumokėti negalintys gyventojai gali kreiptis į VMI, sudaryti mokestinės paskolos sutartį ir mokėjimą išdėstyti dalimis“, - sako Klaipėdos AVMI viršininkas Audrius Morkūnas, atkreipęs dėmesį, kad pasibaigus deklaravimo terminui delspinigiai (0,03 proc. už kiekvieną pradelstą dieną) pradeda kauptis iškart nuo kitos dienos.

Turto deklaracijų vis dar nepateikusiems asmenims VMI artimiausiu metu taip pat išsiųs pranešimus. Pažymėtina, kad už deklaracijų nepateikimą numatyta administracinė atsakomybė. Priminimo sulaukę gyventojai turės 10 d. pateikti deklaraciją ir, jei reikia, sumokėti gyventojų pajamų mokestį.

Primename, kad visa informacija apie pajamų ir turto deklaravimą čia. Visas VMI paslaugas galima gauti ir nuotoliniu būdu paskambinus telefonu 8 5 2191 777, o konsultacijas – 1882. Atvykstant į aptarnavimo padalinį būtina išankstinė rezervacija. Išsamų gidą, kaip pildyti pajamų deklaraciją, rasite VMI Youtube kanale. Naujienos skelbiamos VMI Facebook ir LinkedIn paskyrose.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder