Agnė Bastienė ir Erika Bružienė. Organizatorių nuotr.

Žinomos uostamiesčio nuomonės formuotojos susipažino su naujojo amžiaus deimantais

(2)

Šį ketvirtadienį Klaipėdoje vyko magiška deimantų popietė, kur uostamiesčio nuomonės formuotojos susipažino su naujausiomis papuošalų tendencijomis.

Antrą saloną Lietuvoje atidariusi juvelyrinių dirbinių su deimantais studija INDIVI pakvietė žinomas klaipėdietės atrasti Lietuvos rinkoje dar naujieną – laboratorijoje sukurtus deimantus.

Į juvelyrinių dirbinių studijos atidarymą žinomas nuomonės formuotojas sukvietusi jos įkūrėja Darija Morozova sako, kad lietuviai rinkdamiesi papuošalus su deimantais pirma investuoja į žiedą, auskarus ir pakabuką, o ketvirtas geidžiamiausias papuošalas yra apyrankė su deimantais. Pasak jos, vyrai pradeda nuo sužadėtuvių žiedo su natūraliais deimantais bei kitais brangakmeniais, o moterys dažniausiai pradeda nuo auskarų ir pakabuko.

„Mūsų pagrindinis produktas – natūralūs deimantai, tačiau šalia to klientams siūlome ir užaugintus laboratorijoje. Tikiu, kad per ateinančius penkerius ar dešimt metų pastarieji deimantai pakeis deimantų papuošalų rinką. Savo studijoje pradėję prekiauti laboratorijoje sukurtais deimantais pastebėjome klientų susidomėjimą, todėl su šia naujiena norime supažinti ne tik sostinės, bet ir kitų Lietuvos miestų gyventojus. Klaipėdiečiai tai jau gali padaryti naujoje INDIVI studijoje“, - kalba D. Morozova.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Juvelyrikos studijos įkūrėja sako, kad vienintelis skirtumas tarp natūraliai susiformavusių brangakmenių ir laboratorijoje užaugintų deimantų – jų gimimo būdas ir mažesnė kaina.

„Kruopščiai kontroliuojamoje laboratorijos aplinkoje auginami deimantai yra autonomiškai identiški natūraliems, nes taip pat yra auginami iš kristalizuotos anglies. Laboratorinių deimantų vertinimo išduodami sertifikatai ir kriterijai turi tuos pačius parametrus kaip ir natūralus brangakmeniai. Taip pat yra vertinami tie patys 4C: spalva, švarumas, karatų svoris ir briaunavimas“, - pasakoja natūraliais ir laboratorijoje užaugintais deimantais prekiaujančios INDIVI studijos įkūrėja.

Su naujausiomis papuošalų tendencijomis susipažinę ir naujos studijos atidaryme apsilankę svečiai ne tik domėjosi kaip laboratorijoje yra užauginami brangakmeniai, susipažino su dizainerio Juozo Statkevičiaus sukurta papuošalų kolekcija, bet ir vienas jų net 0.70ct įspūdingo dydžio D VS1 laboratorinį deimantą išsinešė namo.

Jovita Butrimaitė. Organizatorių nuotr.

Jovita Butrimaitė. Organizatorių nuotr.

Naujo salono atidaryme apsilankė būrys žinomų uostamiesčio nuomonės formuotojų: maisto tinklaraštininkės vardu „Ant medinės lentelės“ žinoma Kristina Šimkienė, atlikėjo Deivido Basčio Žmona Agnė, žinoma Klaipėdos vizažistė Reda Mauričienė, aktorė Eglė Jackaitė, nuomonės formuotojos Erika Bružienė, Giedrė Kaltauskė, realybės šou dalyvė Jovita Butrimaitė ir kt.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder