Arvydas Vaitkus

Arvydas Vaitkus: Tai yra protu nesuvokiami dalykai ir aš manau, kad esminė žala šiandieną jau yra padaryta

(11)

Šiandien prieš darbo pradžią susitikau su Klaipėdos vaikų ligoninės bendruomene. Po viešai Seimo Sveikatos reikalų komitete nuskambėjusių pareiškimų, ligoninę prijungti prie naujai įkurtos Klaipėdos universiteto ligoninės, kilo įtampa tarp medikų.

Jaučiau pareigą susitikti su gydytojais ir juos nuraminti – sprendimą dėl ligoninės perdavimo Klaipėdos universiteto ligoninei priims miesto taryba ir tikiu, kad tarybos nariai tokiomis aplinkybėmis niekada nepritars gerai veikiančios vaikų ligoninės atidavimui nuostolingai veikiančiai Klaipėdos universiteto ligoninei.

Tai yra protu nesuvokiami dalykai ir aš manau, kad esminė žala šiandieną jau yra padaryta – moralinė Klaipėdos vaikų ligoninės kolektyvui.

Ligoninės medikams palinkėjau dirbti ramiai, o klausimas apie ligoninės prijungimą, nesvarstytinas.

Noriu patikinti, kad iki šiol nesame gavę jokios oficialios informacijos apie tokius ketinimus ar pradėtus veiksmus.

Ypatingai jaudina tai, kad vienas iš Seimo narių netgi pasiūlė šią ligoninę parduoti ir galbūt užglaistyti tomis lėšomis problemas, kurias šiandieną patiria Klaipėdos universiteto ligoninė.

Skirtingai nei Klaipėdos universiteto ligoninė, Klaipėdos vaikų ligoninė veikia finansiškai efektyviai, mes matome dideles perspektyvas plečiant ligoninės paslaugų spektrą – buvusios poliklinikos pastate teikti paliatyvią paslaugą vaikams.

Tai ypač svarbios paslaugos ne tik klaipėdiečiams, bet ir visam regionui.

Klaipėdos vaikų ligoninė ypač vasarą tampa visos Lietuvos sveikatos centru, todėl į mažųjų ligoniukų sveikatą negalime žiūrėti pro pirštus.

Turiu vienintelį norą, kad klaipėdiečiams būtų teikiamos kokybiškos ir savalaikės medicininės paslaugos, o vaikų sveikata itin svarbi!

Ekrano nuotr.

Organizatorių nuotr.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder