Futbolo šventėje Klaipėdoje - per 1 000 dalyvių: koks pasiektas rekordas?

(1)

Klaipėdos futbolo mokykla organizavo futbolo bendruomenės šventę, kurioje dalyvavo per 1 000 šią sporto šaką propaguojančių vaikų, jų tėvelių, brolių, seserų ir artimųjų. Klaipėdos futbolo mokyklos stadione sekmadienį nuo ryto iki pavakario vykusioje šventėje netrūko azarto, atrakcijų, gausybės veiklų ir prizų, o lyg vyšnaitė ant torto tapo išskirtinio rekordo siekimas.

Kamuolio žongliravimo pamokoje dalyvavo beveik 1000 šios šventės dalyvių. Visa tai buvo filmuojama ir vaizdo įrašas su reikiamais dokumentais bus siunčiamas „Rekordų akademijai“.

„Kiekvienas žongliravimo pamokos dalyvis gavo specialų lipduką. Jų išdalinome net 997. “Rekordų akademija„ dar peržiūrės vaizdo įrašą, viską įvertins ir tikimės, kad po 3-4 savaičių sužinosime tikslų skaičių, koks gi tas Lietuvos rekordas.

Kad užfiksuotas rekordas, net neabejojame“, - „Vakarų ekspresui“ sakė viena iš šios šventės organizatorių, Klaipėdos futbolo mokyklos administratorė Vaiva Rakauskienė.

Ji pasidžiaugė, kad klaipėdiečiai į jų kvietimą siekti rekordo pažiūrėjo rimtai ir daugelis atsinešė savo futbolo kamuolius.

„Mūsų mokyklai surinkti tokį kiekį kamuolių būtų buvę labai sudėtinga. Smagu, kad daugelis klaipėdiečiai į šią šventę atvyko su savo futbolo kamuoliais“, - sakė V. Rakauskienė.

Lietuvos rekordas
Organizatorių nuotr. Smagios Klaipėdos futbolo mokyklos organizuotos futbolo bendruomenės šventės akimirkos. Čia netrūko atrakcijų, pramogų, futbolo rungtynių ir azarto.

Klaipėdos futbolo mokyklos direktorius Audrius Žuta pasidžiaugė, kad į šią šventę įsiliejo ne tik mokyklos treneriai, auklėtiniai, bet ir jų tėveliai, broliai, seserys, seneliai, draugai ir šiaip futbolo besidomintys klaipėdiečiai ir miesto svečiai.

„Subūrėme išties gražią futbolo bendruomenę. Buvo smagu stebėti, kokios liejosi džiaugsmo emocijos ir sportinis azartas. Šventė puikiai pavyko“, - sakė A. Žuta.

Šventės metu taip pat vyko draugiški turnyrai visose amžiaus grupėse, Futbolo mokyklos mokinių rinktinės ir mokyklos auklėtinių tėvų rinktinės rungtynės prieš Klaipėdos miesto žvaigždes ir buvusius mokyklos auklėtinius, o galiausiai šventę vainikavo Lietuvos futbolo federacijos II lygos rungtynės tarp FM „Klaipėda“ - FK „Jonava“.

Tai buvo jau antroji Klaipėdos futbolo mokyklos bendruomenės šventė.

„Ši graži šventė, net neabejoju, taps tradicinė. Kitąmet Klaipėdos futbolo mokykla švęs 50-ąjį gimtadienį, tad jau mąstome apie dar didesnę jubiliejinę šventę“, - teigė V. Rakauskienė.

Lietuvos rekordas masiškiausia futbolo kamuolio žongliravimo pamoka

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder