Pajūrio progimnazija

Galimai neblaivi direktorė iš pareigų traukiasi savo noru

(14)

Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus ketvirtadienį ryte informavo, kad "Pajūrio" progimnazijos direktorė Julija Archišina parašė pareiškimą pasitraukti iš užimamų pareigų. Tai ji padarė po trečiadienį įvykusios istorijos, kai buvo gauta informacija, jog direktorė darbe ryte pasirodė, galimai, neblaivi.

"Labai gaila, kad atėjus naujai valdžiai per metus turime ne pirmą kartą, kai švietimo sistemoje įtariame, kad žmonės neblaivūs", - sako A. Vaitkus.
Anot jo, gavus informacijos trečiadienio rytą į "Pajūrio" gimnaziją nuvyko savivaldybės švietimo skyriaus darbuotojai. Jie bandė patikrinti direktorės blaivumą. Direktorė tikrintis blaivumą atsisakė. Tai užfiksuota dokumentuose.
"Kiek žinau vyko (direktorė - aut. pas.) į ligoninę, bet nepridavė jokių rezultatų. Mano žiniomis, šiandiena ryte yra pateiktas prašymas atleisti iš darbo savo noru", - sakė Klaipėdos meras.
Priminsime, kad prieš metus taip pat gegužės pabaigoje lopšelio-darželio „Inkarėlis“ vadovei Rimai Savvai buvo konstatuotas vidutinis girtumo laipsnis. Tuomet į darbo vietą atvykusi policija užfiksavo 1,75 promilės direktorės girtumą. Ji buvo priversta pasitraukti iš darbo.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder