Biurokratiniai vargai baigėsi, prasidės viešbučio statybos

(3)

Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus savo socialinio tinklo paskyroje trečiadienį pasidžiaugė, kad pagaliau prasidės viešbučio (su SPA) statybos iki šiol ilgai apleistoje buvusioje senamiesčio teritorijoje sklypuose Tomo g. 2A, 2B ir 6.

„Senamiesčio „varlinykas“ šalia Parodų rūmų skaičiuoja paskutinius mėnesius. Pasibaigus vasarai šioje apleistoje teritorijoje prasidės statybos - jau išduotas statybos leidimas statyti 60 kambarių viešbutį su restoranu ir SPA paslaugomis bei bus įrengtas pirmasis senamiestyje požeminis parkavimas“, - rašė uostamiesčio meras.

Anot A. Vaitkaus, nenormalu, kad verslininkai, norintys investuoti apleistoje teritorijoje, net 7 metus turėjo vargti gaunant statybos leidimą.

„Per visą šį laikotarpį investuotojai jau buvo nuleidę rankas ir nusivylę institucijomis. Toks požiūris neveda miesto vystymosi link. Mes sugebėjome per maksimaliai trumpą laiką atrasti kompromisus su investuotojais ir leisti vystytis miestui bei verslui planuoti investicijas gražinant Klaipėdą“, - dalinosi gera žinia Klaipėdos meras.

Viešbučio projektą įgyvendinančios UAB „Eco žaliavos“ vadovas Kazimieras Žutautas „Vakarų ekspresui“ patvirtino, kad statybas tikrai planuojama pradėti rudenį. Jau ruošiami statybos planai.

„Galiu atvirai pasakyti, kad naujoji valdžia mus išgirdo. Turėjome keletą susitikimų. Sulaukėme pagalbos. O prie ankstesnės valdžios buvome priversti vaikščioti iš kabineto į kabinetą.

Susitikdavome, išsakydavome problemas ir išsiskirstydavome gyventi savo gyvenimų“, - „Vakarų ekspresui“ pasikeitusiu uostamiesčio valdžios požiūriu pasidžiaugė K. Žutautas.

Anot jo, rugsėjo mėnesį pradėjus statybas, projektas turėtų būti įgyvendintas per dvejus metus. Bendras viešbučio pastato plotas su požemine automobilių aikštele sieks apie 3 000 kv. m.

Kartu jau įpusėjo pastatų kaimyniniuose sklypuose Sukilėlių gatvėje projektavimo darbai. Projektą taip pat įgyvendina „Eco žaliavos“.

Ateityje šie projektai turėtų tapti bendra visuma, sujungiant juos požemine perėja. Tiesa, dar nėra sprendimo, ar Sukilėlių gatvės sklypuose bus plečiamas viešbutis, ar tai bus apartamentai prie viešbučio.

Anot A. Vaitkaus, miestas jau buvo suplanavęs dar šiemet pradėti šalia esančios Aukštosios gatvės kapitalinį remontą, tačiau nuspręsta planus pakoreguoti.

„Tvarkyti gatvę žinant, kad netrukus čia neišvengiamai turės judėti sunkiasvorė technika, būtų mažų mažiausiai neracionalu. Džiaugiamės, kad senamiestis keičiasi, tačiau kartu turime susiderinti darbus taip, kad viskas būtų koordinuota tarpusavyje“, - teigia A. Vaitkus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder