Nežinia, kas ką mato: iš Panevėžio g. miesto centras pasiekiamas tik 22B autobusu - 3 reisai nuo 5 iki 7 val. iš ryto ir 3 antroje dienos pusėje iki 17 val. Viskas.
Nu nu
Nu nu ,
Skelbia ir stoteles ! O tai, kad nesupranti lietuviškai __ sekanti stotelė ......_ pačio bėda. Daugiau ir komentuoti nėra ko....raidės permažos :))) Maršrutai iškabinti " akių lygyje " :)))
Nu
Nu,
Atkreipiau dėmesį prieš 5 metus dėl stotelių pavadinimo. Kita skelbiama pusiaukelėje, ne sustojus stotelėje. Jei nesi nuolatinis klaipėdiškis keleivis dar ir be išmanaus telefono, atspėk, kur išlipti - dabar ar kitoje stotelėje. Retai stotelėse iškabinti maršrutai per aukštai ir per smulkiu šriftu. O mokamo parkingo ženklai- be zonos spalvų. Tad ieškok, kur parkomatai, kokia zonos spalva. Jei per 5 metus niekas nesureagavo, tai ar turime šansų tapti kultūringu miestu?
Nereaguoja
Nereaguoja,
Atkreipiau dėmesį prieš 5 metus dėl stotelių pavadinimo. Kita skelbiama pusiaukelėje, ne sustojus stotelėje. Jei nesi nuolatinis klaipėdiškis keleivis dar ir be išmanaus telefono, atspėk, kur išlipti - dabar ar kitoje stotelėje. Retai stotelėse iškabinti maršrutai per aukštai ir per smulkiu šriftu. O mokamo parkingo ženklai- be zonos spalvų. Tad ieškok, kur parkomatai, kokia zonos spalva. Jei per 5 metus niekas nesureagavo, tai ar turime šansų tapti kultūringu miestu?
Jonė
Jonė,
Kontrolierių elgesys tragiškas - atrodo, kad visi keleiviai - potencialūs nusikaltėliai, šiurpu juos pamačius
to pageidavimai
to pageidavimai,
Kai per miesta reikia sumoketi uz kelis vt bilietus, pirmy atgal. Bei vt marsrutai nera patogus, tai asmeniniu transportu važiuot patogiau. Beto kas skaiciuoja del nemokamo vezimo, senolių..arminkite jiems pagarba turi būti,uzsidirbo... O nemokamą vt islaikyti naudonga ir del ekonomikos nqudos. Neviskas matoma, nebuhaltwriskai reiktu maatyti
Ar tikrai reikia papildomo ?
Ar tikrai reikia papildomo ? ,
Pažiūrėjau 18 maršrutą iš Panevėžio gatvės. Važiuoja nuo 5 ryto iki vakaro. Srautai labai svarbūs, nes ne taxi važiuojate.
Savivaldybei
Savivaldybei,
Gal užteks Klaipėdos rajono gyventojais rūpintis ir juos į miestą ir iš miesto vežioti? KKT bėga paskui keleivių srautus, o Klaipėdoje prašant padidinti autobuso reisus ar grąžinti mikroautobusą, atsako, kad veikla nuostolinga ir nieko nekeis. Kalba apie Panevėžio gatvę, iš kurios centrą darbo dienomis gali pasiekti tik iki 7.13 val.
pastabai
pastabai,
Važiuoju kasdien ir matau kaip vairuotojai stengiasi privažiuoti kiek galima arčiau šaligatvio, o per kurias duris lipti/ išlipti turi žinoti keleiviai. Dabar kada vairuotojas sekundei pavėlina ( manau sąmoningai , kad įliptų tik per priekines ir netrukdytų išlipantiems ) atidaryti duris išlaipinimui koks būna rėkimas - duris atidaryk !
Žemaitė
Žemaitė ,
Didžiulė problema ir autobusų vairuotojai. Didžioji dalis vairuotojų sustoja tiesiog gatvėje- senam ir negalią turinčiam žmogui sunku ir įlipti ir išlipti iš autobuso.
Pageidavimui
Pageidavimui ,
Na ir už kokius eurus iš savivaldybės ( klaipėdiečių) biudžeto mes turi visus vežti už dyką ? Autobusai nekainuoja ? Algų nereikia mokėti ? Remontuoti nereikia ? Kuras nekainuoja ? Nereikia ....????? Dirbantys ir važiuojantys taip pat turi įvairių lengvatų. Tai gal tegul valstybė padaro benziną nemokamai , jei sekti jūsų minčių pageidavimu iki karo Irane. :)
pastaba
pastaba,
Siulyciau autobusu vairuotojams normaliai prisiparkuot prie saligatvio,o tada ir gales sekti kas per kurias duris ilipa ar islipa.
Istorija
Istorija,
Dar 2000m zuiki sudaužydavo autobuse kaip obuoli vo buvo laikai
Pageidavimui
Pageidavimui ,
Klaipėdiečiai ir taip daugelis persėdo į viešąjį transportą, ypač kada atsirado galimybė nuo 65 m su klaipėdiečio kortele važiuoti metus už 10 eurų . Ačiū metui Vaitkui ir miesto tarybai . Autobusai pilni, o štai užmiesčio gyventojai, kurie dirba Klaipėdoje ar jų vaikai mokosi Klaipėdoje kaip važiavo taip ir važiuoja privačiais auto.
Pageidavimas
Pageidavimas ,
Gyvename sunkiu laikmečiu, kai dėl konflikto Irane pabrango degalai, todėl daugelis privačių vairuotojų galbūt nors laikinai iš asmeninių automobilių persėstų į visuomeninį transportą, jeigu būtų atsisakyta bilietų ir savivaldybės pilnai finansuotų autobusų keliones!
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Su tokiais vairuotojais nebent šikna i veida
Nežinia, kas ką mato: iš Panevėžio g. miesto centras pasiekiamas tik 22B autobusu - 3 reisai nuo 5 iki 7 val. iš ryto ir 3 antroje dienos pusėje iki 17 val. Viskas.
Skelbia ir stoteles ! O tai, kad nesupranti lietuviškai __ sekanti stotelė ......_ pačio bėda. Daugiau ir komentuoti nėra ko....raidės permažos :))) Maršrutai iškabinti " akių lygyje " :)))
Atkreipiau dėmesį prieš 5 metus dėl stotelių pavadinimo. Kita skelbiama pusiaukelėje, ne sustojus stotelėje. Jei nesi nuolatinis klaipėdiškis keleivis dar ir be išmanaus telefono, atspėk, kur išlipti - dabar ar kitoje stotelėje. Retai stotelėse iškabinti maršrutai per aukštai ir per smulkiu šriftu. O mokamo parkingo ženklai- be zonos spalvų. Tad ieškok, kur parkomatai, kokia zonos spalva. Jei per 5 metus niekas nesureagavo, tai ar turime šansų tapti kultūringu miestu?
Atkreipiau dėmesį prieš 5 metus dėl stotelių pavadinimo. Kita skelbiama pusiaukelėje, ne sustojus stotelėje. Jei nesi nuolatinis klaipėdiškis keleivis dar ir be išmanaus telefono, atspėk, kur išlipti - dabar ar kitoje stotelėje. Retai stotelėse iškabinti maršrutai per aukštai ir per smulkiu šriftu. O mokamo parkingo ženklai- be zonos spalvų. Tad ieškok, kur parkomatai, kokia zonos spalva. Jei per 5 metus niekas nesureagavo, tai ar turime šansų tapti kultūringu miestu?
Kontrolierių elgesys tragiškas - atrodo, kad visi keleiviai - potencialūs nusikaltėliai, šiurpu juos pamačius
Kai per miesta reikia sumoketi uz kelis vt bilietus, pirmy atgal. Bei vt marsrutai nera patogus, tai asmeniniu transportu važiuot patogiau. Beto kas skaiciuoja del nemokamo vezimo, senolių..arminkite jiems pagarba turi būti,uzsidirbo... O nemokamą vt islaikyti naudonga ir del ekonomikos nqudos. Neviskas matoma, nebuhaltwriskai reiktu maatyti
Pažiūrėjau 18 maršrutą iš Panevėžio gatvės. Važiuoja nuo 5 ryto iki vakaro. Srautai labai svarbūs, nes ne taxi važiuojate.
Gal užteks Klaipėdos rajono gyventojais rūpintis ir juos į miestą ir iš miesto vežioti? KKT bėga paskui keleivių srautus, o Klaipėdoje prašant padidinti autobuso reisus ar grąžinti mikroautobusą, atsako, kad veikla nuostolinga ir nieko nekeis. Kalba apie Panevėžio gatvę, iš kurios centrą darbo dienomis gali pasiekti tik iki 7.13 val.
Važiuoju kasdien ir matau kaip vairuotojai stengiasi privažiuoti kiek galima arčiau šaligatvio, o per kurias duris lipti/ išlipti turi žinoti keleiviai. Dabar kada vairuotojas sekundei pavėlina ( manau sąmoningai , kad įliptų tik per priekines ir netrukdytų išlipantiems ) atidaryti duris išlaipinimui koks būna rėkimas - duris atidaryk !
Didžiulė problema ir autobusų vairuotojai. Didžioji dalis vairuotojų sustoja tiesiog gatvėje- senam ir negalią turinčiam žmogui sunku ir įlipti ir išlipti iš autobuso.
Na ir už kokius eurus iš savivaldybės ( klaipėdiečių) biudžeto mes turi visus vežti už dyką ? Autobusai nekainuoja ? Algų nereikia mokėti ? Remontuoti nereikia ? Kuras nekainuoja ? Nereikia ....????? Dirbantys ir važiuojantys taip pat turi įvairių lengvatų. Tai gal tegul valstybė padaro benziną nemokamai , jei sekti jūsų minčių pageidavimu iki karo Irane. :)
Siulyciau autobusu vairuotojams normaliai prisiparkuot prie saligatvio,o tada ir gales sekti kas per kurias duris ilipa ar islipa.
Dar 2000m zuiki sudaužydavo autobuse kaip obuoli vo buvo laikai
Klaipėdiečiai ir taip daugelis persėdo į viešąjį transportą, ypač kada atsirado galimybė nuo 65 m su klaipėdiečio kortele važiuoti metus už 10 eurų . Ačiū metui Vaitkui ir miesto tarybai . Autobusai pilni, o štai užmiesčio gyventojai, kurie dirba Klaipėdoje ar jų vaikai mokosi Klaipėdoje kaip važiavo taip ir važiuoja privačiais auto.
Gyvename sunkiu laikmečiu, kai dėl konflikto Irane pabrango degalai, todėl daugelis privačių vairuotojų galbūt nors laikinai iš asmeninių automobilių persėstų į visuomeninį transportą, jeigu būtų atsisakyta bilietų ir savivaldybės pilnai finansuotų autobusų keliones!
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.