Naudojimui nebetinkamas padangas galite atiduoti nemokamai!

(1)
  1. Jei perkate naujas padangas parduotuvėje ir servise, ten galite nemokamai atiduoti ir senąsias. Tik turi atitikti perkamų-paliekamų padangų kiekis ir tipas: jei perkate lengvojo automobilio padangas, traktoriaus ar sunkvežimio padangų palikti negalėsite.
  2. Kasmet po 5 naudotas padangas kiekvienas vairuotojas gali nemokamai atiduoti ir į Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) administruojamas Klaipėdos miesto didžiųjų atliekų aikšteles: Tilžės g. 60A, Plieno g. 13, Šiaurės pr. 30.

Priduodant padangas KRATC aikštelėse vairuotojų prašoma užpildyti deklaraciją. Ją galima užpildyti iš anksto parsisiuntus formą iš www.kratc.lt, arba atvykus į konkrečią KRATC aikštelę.

Vietinės rinkliavos mokėtojams naudingiausia, kai padangos atiduodamos jas parduodančioms ar montuojančioms įmonėms. Jei padangos atvežamos į KRATC aikštelę, dalis šių atliekų sutvarkymo kaštų padengiama iš gyventojų mokamos rinkliavos.

KRATC aikštelių darbo laikus ir adresus rasite https://kratc.lt/lt/atlieku-surinkimo-aiksteles/, kilus klausimams skambinkite darbo valandomis tel. +370 800 13344, teiraukitės el. paštu [email protected].

Palikti atliekas kiemuose prie konteinerių, pakelėse, garažų bendrijų teritorijose ar kitur -DRAUDŽIAMA. Tai administracinis pažeidimas, už kurį skiriamos baudos.

Pastebėjus senomis padangomis aplinką teršiančius asmenis Aplinkos ministerija kviečia apie tai nedelsiant pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder