Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Nereiktų susidaryti išankstinę nuostatą. Jeigu kam teko patirti neigiamas emocijas, tai bendruomenės tikslas kardinaliai pakeisti šią nuostatą. Linkiu stiprybės jiems nelengvame kelyje. O turintieji poreikį gali pasiskambinti nurodytu telefonu, kol nepradėta veikla , susiderinti, susitikti, apžiūrėti ir įsitikinti kas pasikeitė, kaip bus. Tikiu, kad naujas šeimininkas šluos su nauja šluota.
skaitytoja, 2022-01-17 15:31
Nenoriu bloga pranašauti, bet viskas bus po senoves taisikles.
Alvydasn, 2022-01-16 20:26
Geras, pametė raktus, db pakeitė širdelę, atrakino, ir tai, "naujai atvėrė" o "vidus" po senovei liko.
Jorgis, 2022-01-14 23:31
Metai iš metų pravažiuodavome pro šiuo namelius. Iš išorės atrodė gana neblogai Vlančiaus paminklo fone. Bet kas glumino: jokio medelio, augalėlio, suolelio, ant kurio sėdėtų vasaros dienomis koks seneliukas... Tik plveesuodavo pavėjui šlykštūs, nudrengti apatiniai. Kas pasikeits? Manote, kad užtenka , renovuoti vidų ir išorę, sienas? O kas patalpose dirbs?Tie patys antžmogiai, kurie nei aplinkos, nei požiūrio į neįgalius, senus nepakeis. Netikiu, kad čia dirbęs ir likęs po renovacijos personalas suteiks orias paskutines dienas... Juk ne kalėjimas, o globos namučiai, tai gal aplinką pakeiskite, pasimokykikite, kaip yra Klaipėdos "Caritas" namuose, kaip yra Vėžaičiuose "Senjorų dvare"... Dykra kaip buvo, taip ir liko...
Labai dažnai , 2022-01-14 21:01

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.