Darbo inspekcija įspėja nepasirašyti darbdavio kišamų naujų darbo užmokesčio sutarčių

KU pasirašys bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmais

Šiandien, gegužės 23 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos posėdžio metu, bus pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp rūmų ir naujojo rūmų bendruomenės nario, Klaipėdos Universiteto.

Sutarties, kurią 12 val. pasirašys VšĮ Klaipėdos Universitetas, atstovaujamas rektoriaus Artūro Razbadausko ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, atstovaujami prezidento Vlado Pleskovo, tikslas - aktyvus bendradarbiavimas verslui ir mokslui svarbiose srityse, siekiant ekonominės ir socialinės Vakarų Lietuvos regiono plėtros, užtikrinant regiono verslo ir mokslo partnerystę.

Pasirašydamos šią sutartį, šalys siekia glaudžių mokslo ir studijų, pramonės ir verslo institucijų ryšių, skatinti tarpusavio bendradarbiavimą bei išsilavinimo atitikimą darbo rinkos poreikiams.

Sutartimi rūmai įsipareigoja kartu dalyvauti tarptautiniuose projektuose, siekiant inovatyvaus, jauno verslo plėtros, remiant mažų ir vidutinių įmonių plėtrą, skatinant jaunimo verslumą, teikti pasiūlymus apie darbo rinkos, darbuotojų perkvalifikavimo poreikį, prisidėti organizuojant studentų praktiką ir praktinių darbų atlikimą rūmų kompanijose.

Universitetas įsipareigoja kviesti rūmų narius dalyvauti akademinėje veikloje: dėstyti, dalyvauti komisijose, vertinti darbus.

Taip pat - teikti visokeriopą pagalbą rūmams ir jų narių atstovams ieškant jaunų specialistų: teikti informaciją studentams apie karjeros ir praktikos galimybes Rūmų narių įmonėse, rekomenduoti gabiausius studentus, organizuoti studentų susitikimus su Rūmų narių atstovais.

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai - didžiausia verslo savivaldos organizacija Vakarų Lietuvoje, siekianti verslo plėtros Klaipėdos ir Tauragės apskrityse bei šiuo metu vienijanti 250 narių, tarp kurių - didžiausios regiono įmonės bei vidutinio ir smulkaus verslo atstovai.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder