EP liberalai svarstys homofobija apkaltino V. Uspaskicho narystę frakcijoje

Andrius Mazuronis: siūlysime Viktorui Uspaskichui tapti kandidatu į Vilniaus mero postą

(3)

Darbo partijos pirmininkas Andrius Mazuronis žada siūlyti buvusiam partijos vadovui, europarlamentarui Viktorui Uspaskichui tapti „darbiečių“ kandidatu į Vilniaus miesto mero postą.

„Žinoma siūlysime, aš jam visada siūliau. Jau siūliau, siūlau ir siūlysiu ateityje, nes, man atrodo, kad jo politinė potencija, jo energija, jo užsidegimas, jo kitoks situacijos matymas, turėjimas savo nuomonės ir nebijojimas jos reikšti visada buvo Lietuvos politikoje išskirtinis bruožas“, – penktadienį „Žinių radijui“ sakė „darbiečių“ pirmininkas.

„Tai yra išskirtinė asmenybė su išskirtiniu požiūriu, su išskirtiniu matymu, su išskirtiniais gebėjimais. To niekas nepaneigia – net patys didžiausi jo oponentai ir priešininkai. Ir to neišnaudoti politinei jėgai, kai turi tokį žmogų, man atrodo, yra tiesiog nedovanotina klaida“, – aiškino jis.

„Darbiečių“ lyderis patikino, kad V. Uspaskichui atsisakius jo pasiūlymo, partija turi pakankamai narių, iš kurių galės išsirinkti kitą tinkamiausią kandidatą rinkimams.

„Žinoma, yra ir kitų variantų – yra Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, yra Mantas Stulgaitis frakcijoje. Daug yra žmonių, kurie gali tai (daryti – ELTA)“, – nurodė politikas.

Opozicinei „darbiečių“ partijai ieškoti naujo kandidato į sostinės mero postą tenka po to, kai dar visai neseniai prie jų prisijungęs Aidas Gedvilas paskelbė, kad traukiasi iš partijos gretų. Jis buvo įvardijamas kaip vienas realiausių pretendentų tapti „darbiečių“ kandidatu sostinės mero rinkimuose.

„Aidas Gedvilas – koks bebūtų svarbus ir įtakingas, ir geidžiamas, ir gražus politikos veikėjas – jis nėra vienintelis partijos narys. Partijoje yra daug narių, daug Seimo narių, Europos Parlamento narį turime.

Turime įvairiausių partijos narių, kurie gali, turi potencialo, turi minčių, turi idėjų, stiprybės, ryžto, užsidegimo ir padorumo – bendražmogiško padorumo, kas labai svarbu – ir kurie galėtų būti ir bus kandidatai Vilniaus mieste“, – kolegos pasitraukimą iš partijos komentavo A. Mazuronis.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder