Taip, kitaip buvo, nes toleruojama buvo net apsivogusi ir čekiukų skandale pagrindiniu smuiku griežusi Gintarė Skaistė, kuri stabiliai buvo laikoma finansų ministrės kėdėje. Kuo didesnis tas apsivogimas, tuo minkštesnis buvo ministro krėslas toje Šimonių kuino Vyriausybėje, kai kažkaip visuomenė net nesureagavo, kai Šimonių kuinas patvirtino solidžias pinigines išmokas net tiems, kurie masiškai išžudė Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos katalikų šeimų vaikus meluodami, kad pagal jų religiją tai vafliukų receptas. Tik jau nereikia lia-liakinti. Apsidergusi buvo ta Šimonių arklio Vyriausybė iki ausų.
Faktas
Faktas ,
Armonaitė įsteigė Laisvės partiją, o iš tikrųjų tai laisvė padugnėms. Gėjai ir lezbietės tvirkino jaunimą...vaikščiodami paradais po Lietuvos sostinės Kunigaikščio Gedimino prospektą, labiau išniekinti nebuvo įmanoma... Vilniaus meras konservatorius Benkunskas asmeniškai labai palaiko šitų išsigimėlių paradus Vilniuje
šitos bobelės
šitos bobelės ,
visuomenės patazitkės, reikalaujančios lygių teisių iš vyrų, betgi pačios per silpno apgailėtinai skysto protelio būtybės
Tai va...
Tai va...,
Tegul Armonaitė pasistengia prisiminti, kaip pramonininkai pasisodino už bendro stalo aptarti kovido laikmečiu apie galimybę gelbėti įmones, kurios pradėjo viena po kito.. bankrutuoti, tačiau Armonaitei tebuvo dzin visos šitos problemos. Televizija parodė reportažą kaip kalba pramoninkas posėdžio metu, o Armonaitė...dėmesio!.. naršo po internetą iš savo mobiliojo boba...
Pala pala
Pala pala ,
Kas čia per pasisakymas ? Ar ne konservatorės premjerės Šimonytės ir ponios ministrės darbo laiku LVŽS Gaižauskas atvirai kalbėjo apie " kiaurą " valstybės duomenų bazę ? Ponios negirdėjo? Negirdėjo ir LRT ? Ar ne ministraujant laisvai Armonaitei į Lietuvą atplūdo viokių IT specialistų ? Ir koks buvo džiugesys .... Todėl nereikia sekti pasakų ...Ir koks jau man skirtumas kada man pranešė apie pavogtus duomenis ? Ką aš galėjau padaryti prieš mėnesį ar dabar ? Asmens kodą pasikeisti ? Man svarbiausia, kad mano duomenys, kuriuos privalau pateikti valstybės info ir saugojimui, būtų saugūs ! O taip nebuvo! Armonaitėms - šimonytėms buvo dzin . Pati blogiausia vyriausybė buvote , nes " griuvo ir ardoma " buvo ne tik asmens duomenų sauga.
Pilietis
Pilietis ,
Armonaitės laikais manau būtu ne tik duomenis nutekinti, bet ir turtas užvaldytas :D
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Taip, kitaip buvo, nes toleruojama buvo net apsivogusi ir čekiukų skandale pagrindiniu smuiku griežusi Gintarė Skaistė, kuri stabiliai buvo laikoma finansų ministrės kėdėje. Kuo didesnis tas apsivogimas, tuo minkštesnis buvo ministro krėslas toje Šimonių kuino Vyriausybėje, kai kažkaip visuomenė net nesureagavo, kai Šimonių kuinas patvirtino solidžias pinigines išmokas net tiems, kurie masiškai išžudė Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos katalikų šeimų vaikus meluodami, kad pagal jų religiją tai vafliukų receptas. Tik jau nereikia lia-liakinti. Apsidergusi buvo ta Šimonių arklio Vyriausybė iki ausų.
Armonaitė įsteigė Laisvės partiją, o iš tikrųjų tai laisvė padugnėms. Gėjai ir lezbietės tvirkino jaunimą...vaikščiodami paradais po Lietuvos sostinės Kunigaikščio Gedimino prospektą, labiau išniekinti nebuvo įmanoma... Vilniaus meras konservatorius Benkunskas asmeniškai labai palaiko šitų išsigimėlių paradus Vilniuje
visuomenės patazitkės, reikalaujančios lygių teisių iš vyrų, betgi pačios per silpno apgailėtinai skysto protelio būtybės
Tegul Armonaitė pasistengia prisiminti, kaip pramonininkai pasisodino už bendro stalo aptarti kovido laikmečiu apie galimybę gelbėti įmones, kurios pradėjo viena po kito.. bankrutuoti, tačiau Armonaitei tebuvo dzin visos šitos problemos. Televizija parodė reportažą kaip kalba pramoninkas posėdžio metu, o Armonaitė...dėmesio!.. naršo po internetą iš savo mobiliojo boba...
Kas čia per pasisakymas ? Ar ne konservatorės premjerės Šimonytės ir ponios ministrės darbo laiku LVŽS Gaižauskas atvirai kalbėjo apie " kiaurą " valstybės duomenų bazę ? Ponios negirdėjo? Negirdėjo ir LRT ? Ar ne ministraujant laisvai Armonaitei į Lietuvą atplūdo viokių IT specialistų ? Ir koks buvo džiugesys .... Todėl nereikia sekti pasakų ...Ir koks jau man skirtumas kada man pranešė apie pavogtus duomenis ? Ką aš galėjau padaryti prieš mėnesį ar dabar ? Asmens kodą pasikeisti ? Man svarbiausia, kad mano duomenys, kuriuos privalau pateikti valstybės info ir saugojimui, būtų saugūs ! O taip nebuvo! Armonaitėms - šimonytėms buvo dzin . Pati blogiausia vyriausybė buvote , nes " griuvo ir ardoma " buvo ne tik asmens duomenų sauga.
Armonaitės laikais manau būtu ne tik duomenis nutekinti, bet ir turtas užvaldytas :D
Koke Armonaitė ten supuvusi garmoška nuo žolės 🤮
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.