Dėl gedimų traukinių keleiviai tarp Jonavos ir Gaižiūnų sekmadienį bus vežami autobusais

Sekmadienio ryte geležinkelio atkarpoje Jonava–Gaižiūnai įvykus infrastruktūros gedimui, traukinių keleiviai tarp šių vietovių bei tarp Kauno ir Jonavos bus pervežami specialiai užsakytais autobusais, pranešė „Lietuvos geležinkeliai“. 

Vykstant infrastruktūros remonto darbams traukiniai Vilnius–Klaipėda–Vilnius, Vilnius–Šiauliai–Vilnius bei Kaunas–Šiauliai–Kaunas kursuos iki Jonavos bei Gaižiūnų, o atkarpomis tarp Gaižiūnų ir Jonavos bei Jonavos ir Kauno keleiviai bus pervežami specialiai užsakytais autobusais. 

„Lietuvos geležinkeliai“ informuoja, kad sekmadienį pervežimai su persėdimais iš traukinių į autobusus bus organizuojami bilietus jau turintiems keleiviams. 

Pranešama, kad sekmadienį minėtoje atkarpoje šalinamas bėgių temperatūros kompensavimo įrenginio gedimas, dedamos maksimalios pastangos, kad traukinių eismas kuo greičiau galėtų būti organizuojamas įprastai. Tikimasi, kad įprastai traukiniai galės kursuoti pirmadienį. 

Bilietų pardavimai į maršrutais Vilnius–Klaipėda–Vilnius, Vilnius–Šiauliai–Vilnius, Kaunas–Šiauliai–Kaunas kursuojančius traukinius sustabdyti iki tol, kol traukiniai vėl galės kursuoti pagal tvarkaraštį.

„Lietuvos geležinkeliai“ informuoja, kad dėl susiklosčiusios situacijos, galimas tiek traukinių, tiek autobusų išvykimo bei atvykimo vėlavimas.

Keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ primena, kad traukiniams vėluojant atvykti į galutinę stotį ilgiau nei 60 minučių, keleiviai kviečiami kreiptis elektroniniu paštu [email protected] dėl kompensacijos, laiške prisegant kelionės bilietą ir nurodant banko sąskaitą.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder