Duotas startas naujos oro bendrovės veiklai: „Aegean Airlines“ pradėjo skrydžius tarp Vilniaus ir Atėnų

Nuo 2024 m. balandžio 19 d. Lietuvos keleiviai jau gali reguliariai skraidyti tarp Atėnų (Graikija) ir Vilniaus oro uosto su nauja oro bendrove „Aegean Airlines“. 

Oficialaus pristatymo metu veiklą Lietuvos oro uostų tinkle pradedančios oro bendrovės „Aegean Airlines“ atstovas pabrėžė, kad šis maršrutas yra puikus pasirinkimas atostogų keliautojams reguliariai pasiekti Graikiją ir jos salas. 

„Džiaugiamės tuo, kad pradedame vykdyti naują tiesioginį skrydį tarp Atėnų ir Vilniaus, šis maršrutas atspindi mūsų įsipareigojimą plėsti savo veiklą Baltijos šalių regione.

Lietuvos keleiviai iš Vilniaus du kartus per savaitę gali tiesiogiai keliauti į Atėnus, o vėliau per mūsų kompanijos skrydžių tinklą - pasiekti ir kitas Graikijos, Europos ir Artimųjų Rytų kryptis“, - oficialaus pristatymo metu komentavo Dirk Steffensen, oro bendrovės „Aegean Airlines“ atstovas. 

Primenama, kad reguliarūs skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę „Airbus A320“ tipo lėktuvais. 

Lietuvos oro uostų vadovas Simonas Bartkus pabrėžė, kad Graikijos oro bendrovė papildys augančias tradicinių oro bendrovių gretas sostinės oro uoste. 

„Mums kaip oro uostų atstovams labai svarbu ne tik, kad mūsų šalies keliautojams bus pasiūlytas patogesnis būdas susisiekti su populiariais atostogų regionais, bet ir tai, jog didelė dalis keleivių galės patogiai naudotis jungiamaisiais skrydžiais per Graikijos sostinę ir pasiekti dar platesnį spektrą pasaulio šalių ar regionų“, - teigė Lietuvos oro uostų vadovas. 

„Aegean Airlines“ oro bendrovė tapo 10-ąja tradicine oro bendrove, kuri vykdo skrydžius Vilniaus oro uoste. Ši oro bendrovė yra nacionalinis Graikijos oro vežėjas, kuris savo tinkle 2023 m. viso siūlė 180 skirtingų krypčių net 49 šalyse. 

Maršrutu Vilnius - Atėnai oro bendrovė „Aegean Airlines“ skrydžius planuoja vykdyti iki spalio mėnesio. 

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder