Dviems dviračių tako Kuršių nerijoje ruožams gauti statybų leidimai

Keliautojams į Kuršių neriją dviračiais - gera žinia: jau suderinti projektai ir gauti statybą leidžiantys dokumentai dviem ypač prastos būklės dviračių tako ruožams (dviračių tako Smiltynės dalis ir ruožas nuo Smiltynės iki Juodkrantės).

Pastarąjį pusmetį po intensyvių diskusijų, kruopštaus projektuotojų (UAB „Plentprojektas“, projekto vadovas Gytis Bžeskis), buvo suderinti visų institucijų – Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos, VĮ Valstybinių miškų urėdijos, Neringos ir Klaipėdos savivaldybių – lūkesčiai, atsižvelgta į daugelį išsakytų pastabų.

Šiuose dviejuose ruožuose esama dviračių tako asfalto danga bus rekonstruojama į 3,5 m. dviračių taką, bus atnaujintos atokvėpio aikštelės.

Dabar visi labai laukiame prasidedančių statybos darbų ir tikimės, kad dviračių tako rekonstrukcija bus atliekama atsakingai, suvokiant, kokia jautri yra Kuršių nerijos gamta ir kraštovaizdis. 

Informuojame, kad š. m. rugsėjo mėn. 15 d.  Neringos savivaldybėje vyks dar dviejų dviračių tako ruožų projektinių pasiūlymų  pristatymas visuomenei. Į šiuos ruožus patenka ir Žaliojo kelio gatvė Juodkrantėje bei itin jautrus žmogaus veiklai Naglių gamtinis rezervatas.

Kviečiame gyventojus, ypač Juodkrantės bendruomenę, būti aktyvius ir dalyvauti projektuotojams pristatant projektinius pasiūlymus.

Projektinių pasiūlymų pristatymo ir svarstymo su visuomene susirinkimo pradžia – 15 val.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder