Eurolygos finalo ketverto šeimininkas Kaunas sulaukė ispanų žiniasklaidos kirčio

Kaunas pagaliau sulaukė! Penktadienį startuoja ilgai laukta Eurolygos finalo ketverto šventė. Keturios stipriausios Senojo žemyno krepšinio komandos jau atvyko į Kauną ir penktadienį stos į kovą turnyro pusfinalyje.

 

Į incidentą sureagavo ir apsaugos darbuotojai, kurie bandė aiškintis, kas sukėlė chaosą. Digital Matter icon Trečiame aukšte akimirksniu atsirado ir daugiau apsaugos darbuotojų. Nepaisant to, alumi aplieti sirgaliai ėmė reikšti priekaištus darbuotojams, kurie neužtikrino saugumo. Įdomu, kad graikų sirgaliai alų liejo ant tos tribūnos, kurioje sėdi nemažai Eurolygos legendų, tarp kurių – Ramūnas Šiškauskas, Jonas Mačiulis, Jonas Kazlauskas, Mantas Kalnietis ir Paulius Jankūnas. Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/sportas/krepsinis/2023/05/19/news/pirmasis-el-clasico-lietuvoje-barcelona-madrido-real--27100155 Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/sportas/krepsinis/2023/05/19/news/pirmasis-el-clasico-lietuvoje-barcelona-madrido-real--27100155

Vis dėlto krepšinio šventę rengiantis Kaunas sulaukia ne vien malonių atgarsių.

Ketvirtadienį pasirodžiusiame garsiame Ispanijos sporto naujienų puslapio „Mundo Deportivo“ straipsnyje Kaunas buvo pavadintas „sudėtinga vieta“.

Teksto autorius Julianas Felipo atkreipė dėmesį, kad Nemuno saloje įsikūrusi „Žalgirio“ arena yra viena iš moderniausių Europoje.

Vis dėlto papildomų sunkumų sukelia ne pati krepšinio šventovė, o atvykimas į ją.

Teigiama, kad „Barcelona“ sirgaliai nusivylė per daug brangiomis kelionės į Kauną išlaidomis. Įtakos turi ne tik nepatogūs skrydžiai, bet ir itin sumažėjusi nakvynės Kaune pasiūla.

Užimti ir brangūs viešbučiai Kaune privertė ispanus dairytis į Vilnių. Tai tapo savotiška „atgrasymo“ nuo atvykimo į finalo ketvertą priežastimi.

Pridedama, kad nepaisant visų šių problemų, „Barcelona“ sirgaliai „Žalgirio“ arenoje turėtų sulaukti kiek daugiau nei tūkstančio savų sirgalių palaikymo.

Penktadienį Eurolygos pusfinaliuose susikaus „Monaco“ ir Pirėjo „Olympiakos“ bei Madrido „Real“ ir „Barcelona“ ekipos.

„Olympiakos“ sirgaliai ėmė laistyti alų VIP ložėje esantiems ant galvų

Organizatorių nuotr.

Į Kauną atvyko daugiau nei 4 tūkst. sirgalių, kurie jau spėjo pasižymėti ne tik miesto gatvėse, bet ir arenoje.

Daugiausiai „Olympiakos“ sirgalių bilietus išsipirko trečiame arenos aukšte, kuris yra virš VIP ložių.

Antrojo kėlinio metu Pirėjo klubas surengė spurtą ir išlygino rezultatą 22:22.

Tai dar labiau įaudrino sirgalius, kurie iš trečio aukšto ėmė laistyti alų ir mėtyti tuščius bokalus žemiau sėdintiems aistruoliams. Dalis VIP ložėje buvusių žmonių paliko tribūnas.

Į incidentą sureagavo ir apsaugos darbuotojai, kurie bandė aiškintis, kas sukėlė chaosą. Digital Matter icon Trečiame aukšte akimirksniu atsirado ir daugiau apsaugos darbuotojų.

Nepaisant to, alumi aplieti sirgaliai ėmė reikšti priekaištus darbuotojams, kurie neužtikrino saugumo. Įdomu, kad graikų sirgaliai alų liejo ant tos tribūnos, kurioje sėdi nemažai Eurolygos legendų, tarp kurių – Ramūnas Šiškauskas, Jonas Mačiulis, Jonas Kazlauskas, Mantas Kalnietis ir Paulius Jankūnas. 
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder